Odkazy

verze pro tisk

Ubytování s bazénem Beskydy: Užijte si luxusní dovolenou s kamarády a rodinou

9. červenec 2016

Hledáte místo pro rodinnou dovolenou, případně chcete vyjet s partou přátel někam na pár dní mimo váš domov? Pak pro vás mám tip v podobě ubytování v Beskydech, které vás zcela jistě ohromí.

Moravskoslezské Beskydy patří k nejkrásnějším koutům České republiky, o tom snad není třeba nijak dlouze spekulovat. Nádherná a místy až nedotčená příroda, spousta přírodních i kulturních památek, možnost výletů a návštěv malebných měst – to jsou jen některé z důvodů, proč se vydat do Beskyd.

Orlí hnízdo i další 2 chaty mají vlastní wellness centrum

Abyste si svoji dovolenou užili co nejlépe, doporučuji zvolit některou z luxusních chat. První chata Beskydy, která nese název Orlí hnízdo, se nachází v obci Malenovice. Jde o tradiční dřevěnou chatu, která je tolik typická pro zdejší kraj. Je ale perfektně zařízená. Funguje dokonce jako soukromé wellness v Beskydech. Pokud si ji pronajmete, můžete po celou dobu pobytu libovolně využívat SPA bazén s masážními tryskami, ale i saunu se sprchou. Večer se pak pohodlně usadíte na venkovní verandě a budete si moci vychutnávat krásný výhled na Beskydy. Chatu je možné objednat až pro 8 osob, a to včetně dětí.

Podobný luxus jako v Orlím hnízdu zažijete také na dalších 2 chatách. Medvědí skála a Vlčí doupě jsou moderně rekonstruované objekty, které leží v katastru obce Pstruží nedaleko Lysé hory. I v nich najdete wellness centra, díky nimž během celé dovolené můžete náramně relaxovat.

Beskydy lákají na procházky po horách i výlety na zajímavá místa

Pokud se vydáte do Beskyd, je škoda trávit celý čas v chatě. Vždyť jen kousek od každé z nich najdete mnoho zajímavých míst, která stojí za to navštívit. Kromě výšlapu na Lysou horu, odkud se vám rozprostře výhled na velkou část pohoří, si můžete zajet třeba na hrad Hukvaldy či do přírodního muzea v Rožnově pod Radhoštěm. Nudit se zde rozhodně nebudete.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!