Odkazy

verze pro tisk

Úklid bytu pomocí chytrého vysavače Kobold

25. červenec 2011

V bytě je čas od času potřeba uklidit nepořádek. Nejvíce nečistot a prachu se přitom shromažďuje na podlahách. k jejich úklidu je dobré mít po ruce kvalitní vysavač.

Vysavače Kobold s moderní filtrační technologií

Mezi špičku v tomto odvětví patří chytré vysavače Kobold od společnosti Vorwerk. Firma Vorwerk má bohaté zkušenosti s výrobou a prodejem kvalitních domácích vysavačů. Nejnovější vysavače Kobold jsou schopny odstranit z podlahy i nejmenší prachové částice a nečistoty a jsou tak velmi vhodné i pro lidi, kteří trpí alergií na prach či pyl. Vysoká efektivita při odstraňování prachu je způsobena revoluční filtrační technologií, která je obsažena ve filtračních sáčcích. Při používání vysavače Kobold je však nutné používat vždy jen originální sáčky, jinak mohou mít vysavače Kobold kratší životnost a také nižší kvalitu vysávání.

Letní akce a dárek zdarma

Kromě vysavačů Kobold společnost Vorwerk samozřejmě prodává také veškeré příslušenství, tedy filtrační sáčky, čistící prostředky a další. V rámci letní akce dostanete možnost zakoupit si za zvýhodněné ceny balíčky spotřebního materiálu, které obsahují čistící prostředek Kobosan active.

Máte také možnost si vyzkoušet zdarma vakuové pytle Vorwerk, které slouží pro lepší uskladnění sezónních oděvů. Sadu vakuových pytlů obdržíte zdarma jako dárek v případě, že si objednáte zvýhodněný balíček spotřebního materiálů pro vysavače Kobold.

Pokud uvažujete o nákupu nového vysavače, pak navštivte e-shop Vorwerk, kde si lze zakoupit chytré vysavače Kobold a příslušenství k nim.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!