Odkazy

verze pro tisk

Úklid podlah pomocí centrálního vysavače

23. leden 2012

Každá správná domácí hospodyňka chce mít domácnost čistou a uklizenou. Největší problémy přitom dělají špinavé podlahy, které je nutné prakticky obden vysávat. Prach se na podlaze hromadí velmi snadno. Pakliže se musíme starat o velký byt, je úklid pomocí klasického vysavače značně nepraktický. Ruční vysavače totiž mají velmi omezenou kapacitu prostoru, do něhož se prach kumuluje. Daleko snazší je tak vysávání podlah pomocí centrálního vysavače.

Centrální vysavače oceníme hlavně ve větších prostorách

Centrální vysavače jsou praktickým pomocníkem, který se hodí zejména pro úklid větších prostor. Hadice je v tomto případě napojena na zásuvku, která vede do potrubí. Toto potrubí pak od zásuvek dovede prach do centrálního prachového koše, který má velkou kapacitu. Koš a pohon vysavače je vhodné umístit do zvláštní místnosti, nejlépe do sklepních prostor, odkud nebude při práci hluk z něj rušit.

Centrální vysavače Electrolux

Centrální vysavače jsou při práci velmi výkonné a zároveň tiché. Máme-li dostatečně dlouhou hadici, nemusíme pořád běhat od zásuvky k zásuvce a vysávání je tak pohodlnější a rychlejší.

Mezi nejvýkonnější a nejspolehlivější patří centrální vysavače Electrolux. Ty se prodávají v originální sadě s příslušenstvím, hadicí i hubicí. Díky centrálnímu vysavači Electrolux bude mít každá hospodyňka podlahy bez prachu a dalších nečistot, aniž by touto vysáváním ztratila celý den.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!