Odkazy

verze pro tisk

Usedlost Šafránka nabízí k prodeji luxusní byty

26. srpen 2012

Hledáte luxusní bydlení v Praze, kde budete mít dobré podmínky pro rodinný život? Pak vás jistě bude zajímat, že v usedlosti Šafránka v Praze 6 vznikly nové luxusní byty, které jsou určené pro nejnáročnější klienty.

Charakteristika usedlosti Šafránka

Usedlost Šafránka je historickým objektem. Vznikla již v sedmnáctém století. To však není důvod, abyste si mysleli, že jde o nějakou zbořeninu, kde asi nebudou nejlepší podmínky pro bydlení, ba naopak. V posledních letech zde totiž proběhla zásadní rekonstrukce, díky níž zde vznikly nové luxusní domy, v nichž se nachází celkem čtrnáct bytů a dále také nebytové prostory ke komerčnímu využití. Byty jsou skutečně moderně zařízené. V objektu usedlosti Šafránka tak na vás dýchne kus historie, zároveň však budete žít ve skutečném luxusu. Z terasy usedlosti je nádherný výhled na Prahu. Do centra města to pak majitelé luxusních bytů budou mít jen několik minut automobilem.

Budoucí majitelé, kteří si pořídí nové byty Praha 6 v usedlosti Šafránka, budou moci v objektu využívat bazén či saunu, parkovací místa ( z nichž některá jsou krytá). Objekt je neustále střežen a stará se o něj správce, takže bydlení je zde mimořádně bezpečné. Celý areál je navíc oplocen, takže se do něj nedostanou žádné cizí osoby.

Navštivte Den otevřených dveří či webové stránky

Zaujme-li vás nabídka luxusních bytů, které jsou k prodeji v usedlosti Šafránka, pak se můžete osobně zajet podívat, o jak kvalitním bydlení je řeč. 15. září se zde koná Den otevřených dveří, kdy jsou zváni do usedlosti Šafránka všichni zájemci o tyto luxusní byty. Bližší informace o výhodách bydlení v usedlosti Šafránka na Praze 6 se můžete dozvědět také prostřednictvím internetových stránek usedlost-safranka.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!