Odkazy

verze pro tisk

Usedlost Šafránka - zrekonstruovaný historický objekt s nabídkou volných luxusních bytů

11. říjen 2012

Luxusní domy, v nichž mohou zájemci o bydlení zakoupit moderně vybavené byty, před nedávnou dobou vznikly ve starobylé Usedlosti Šafránka. Tento historický objekt, jehož vznik se datuje až do sedmnáctého století, se nachází nedaleko centra Prahy, konkrétně v městské části Praha 6. Vzhledem k tomu, že se jedná o luxusní byty Praha, cena za jejich pořízení či pronájem je samozřejmě vyšší, nicméně budoucí majitelé zde získají skutečně ideální podmínky pro rodinný život.

Prostorné byty v nádherném areálu historického komplexu

Architekti v Usedlosti Šafránka umně propojily moderní trendy s bohatou historií objektu. Jednotlivé bytové jednotky, které mají rozměry až 120 metrů čtverečních, jsou vybudovány s použitím nejmodernějších technologií, které se v současném stavebnictví vyskytují. Byty se nacházejí v celkem čtyřech bytových domech. Celý areál pak má rozlohu více než 4 tisíce metrů čtverečních a je oplocen, tudíž se na pozemek nedostane žádná nepovolaná osoba. O objekt se navíc neustále stará správce, který řeší veškeré případné problémy a stará se i údržbu pozemku a zahrady.

Usedlost Šafránka v sobě má velký kus historie, která se majitelům připomene například přítomností vinného sklepa, který mohou libovolně užívat. Z moderních prvků lze pak zmínit například přítomnost bazénu či sauny, nechybí ani reprezentační prostory. Součástí objektu jsou také parkovací stání.

Výborná dostupnost do centra Prahy

Nové byty Praha v Usedlosti Šafránka jsou stále v nabídce. Nacházejí se na ideálním místě. Do centra Prahy je to odtud kousek. Nedaleko usedlosti se momentálně staví nová stanice metra A - Motolská nemocnice. Kousek od objektu je veškerá občanská vybavenost ( obchody, nemocnice, restaurace atd.), pár minut cesty je i letiště Václava Havla.

Kromě luxusních domů mohou Usedlost Šafránka využít také podnikatelé, neboť jsou zde k dispozici volné nebytové komerční prostory od 65 do 260m2.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!