Odkazy

verze pro tisk

Užívejte si letních veder u vlastního zahradního bazénu

4. červenec 2012

Česká společnost ALBIXON a.s. patří mezi přední výrobce venkovních bazénů, které se dají postavit na zahradách rodinných domů, u chat či chalup. Jedná se o klasické zahradní bazény, které se hodí pro rekreační plavání a nabízejí skvělé osvěžení zejména během letních měsíců, kdy nás sužují úmorná vedra. Venkovní bazény Albixon se však dají využívat prakticky po celý rok, neboť je možné je dodat také s kvalitním zastřešením, které u těchto bazénů prodlužuje koupací sezonu.

Bazény, které vydrží nejméně padesát let

Bazény Albixon se vyznačují několika zásadními vlastnostmi, které je staví v pomyslném žebříčku na špičku ve srovnání s venkovními bazény od jiných firem. Díky použití kvalitních materiálů mají tyto venkovní bazény mimořádně dlouhou životnost, která s přehledem dosahuje až 50 let. I během pravidelného využívání si bazény drží svoji kvalitu a barevnou stálost.

Kvalitní konstrukce

Společnost ALBIXON a.s. vyrábí především klasické zapuštěné bazény, jejich konstrukce je zasazena pod úroveň zahrady. Samotná konstrukce je vyráběna z prvotřídní oceli. Základní ocelová konstrukce je poté pokryta speciální PVC vložkou, která zabraňuje rychlému stárnutí a poškození bazénu. Venkovní bazény Albixon tak mají vysokou mechanickou odolnost, při jejich realizaci je využito také UV stabilizace, která pomáhá zabraňovat stárnutí materiálu vlivem slunečního záření.

Prodej venkovních bazénů Albixon

Venkovní bazény Albixon se dají objednávat přes internetovém stránky společnosti ALBIXON a.s. - albixon.cz. Naleznete zde na výběr klasické zapuštěné bazény, dále pak také moderní přelivové bazény, samonosné bazény a další druhy. U všech typů je k dispozici několik variant a tvarů. Zvolit můžete oválné venkovní bazény, obdélníkové, čtvercové i bazény atypických rozměrů a tvarů, které se hodí pro vaši zahradu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!