Odkazy

verze pro tisk

V centru Ostravy rostou nové byty

8. březen 2011

Bydlíte na Moravě, a uvažujete o přesídlení do vlastního bytu? Právě teď se můžete podívat na nově vznikající projekt byty Ostrava. Rezidence Nová Karolina nabídne více než 200 bytů, a vyberou si jak nenároční klienti, tak i ti, kteří mají na bydlení nejvyšší požadavky.

Kde se nové byty nachází

Lokalita, kde novostavby Ostrava rostou, se nachází v jižní části města. Byty na prodej jsou situovány poblíž Masarykova náměstí. Ačkoli se jedná o centrum města, lokalita je velmi klidná a vhodná pro rodiny s dětmi, či všechny, kteří si chtějí dopřát tiché bydlení. V její těsné blízkosti postupně vzniknou nové restaurace a dětské hřiště. Areál je celý bezbariérový a přizpůsoben i majitelům čtyřnohých mazlíčků. K dispozici bude i dostatek parkovacích míst.

250 nových bytových jednotek všech kategorií

V rezidenci Nová Karolina si svůj nový domov vybere jak mladý pár očekávající rodinu, tak člověk žijící sám. Nové byty Ostrava mají dispozice od 1+kk až po 5+kk. Jejich obytná plocha se bude pohybovat od čtyřiceti do sto třiceti metrů čtverečních. Zvolit si také můžete byt s terasou, balkonem nebo předzahrádkou.

Pořídit si byt Ostrava o rozloze čtyřiceti metrů čtverečních můžete již od 1, 6 milionu korun. Rezidence Nová Karolina nabídne ovšem i luxusní byty Ostrava. Jednat se bude zejména o 4+kk nebo 5+kk mezonetového typu.

Přizpůsobte si interiér svým požadavkům

Pokud o novém bydlení skutečně uvažujete, koupě bytu Ostrava pro vás je tou pravou volbou. Na rozdíl od jiných novostaveb si zde totiž můžete sami určit, jak by měl váš interiér vypadat. Je jen na vás, abyste si vybrali obklady, dveře či sanitární techniku takovou, díky které se doma budete cítit příjemně.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!