Odkazy

verze pro tisk

V Praze se dají koupit nové byty ve velmi příjemných lokalitách

10. srpen 2011

Moderní bydlení by dnes v ideálním případě mělo splňovat několik kritérií. V první řadě jde především o samotnou kvalitu bytu, který si kupujeme. Byt by měl být dostatečně prostorný, prosvětlený, nejlépe pak s terasou, lodžií či balkónem. Kromě toho je však také dobré si při výběru dát záležet na okolí. I krásný byt či dům totiž může být postaven v nepříliš atraktivním prostředí, což nám pak do budoucna může značně vadit. Trendem poslední doby je tak realizace nových bytů v prostředí, v němž nechybí dostatek zeleně a je zde klid.

Nadstandardní bydlení v příjemném prostředí Prahy

Developerské projekty Praha, za nimiž stojí významná společnost Sekyra Group, všechny tyto základní podmínky splňují. Stačí se podívat na poslední realizované stavby, jimiž jsou nové byty Praha v rezidencích Korunní a Belarie Park. Rezidence Korunní se nachází v krásné lokalitě v Praze na Vinohradech a k prodeji jsou zde nadstandardní bytové jednotky s velkým prostorem. Stejně je tomu i v případě bytového komplexu v Praze Modřanech, který nese název Belarie Park. Tyto rezidence jsou ideální pro bydlení mladých rodin s dětmi, které vyhledávají klidné prostředí zároveň dobrou dostupnost do centra města.

Byty v Praze jsou obvykle přeci jen dražší nežli ve zbytku České republiky. S tím je třeba počítat, nicméně za kvalitní bydlení si lidé rádi připlatí. A právě přítomnost a blízkost přírody, klidné prostředí a komfortní byty jsou dobrými důvody, proč si za bydlení připlatit.

Developerská společnost Sekyra Group má s výstavbou bytů bohaté zkušenosti

Developerská společnost Sekyra Group na českém trhu s nemovitostmi funguje již dlouhých 17 let a za tuto dobu vystavěla mnoho bytových i kancelářských komplexů. Součástí jejích projektů je také revitalizace okolí domů tak, aby se noví majitelé mohli cítit v novém domově dobře a útulně. Nové byty Praha v rezidencích Korunní a Belarie Park jsou výbornou volbou, která mnoha lidem naplní jejich představy o moderním bydlení v 21. století. Bydlení, které je kousek od centra Prahy a přitom zde panuje klid a pohoda.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!