Odkazy

verze pro tisk

Venkovní bazén na zahradu: Nejlepším řešením je samonosný bazén

27. červenec 2013

Už vás nebaví jezdit v létě na přeplněná koupaliště nebo k rybníku, kde často kvalita vody není zrovna ideální? Pokud máte místo na zahradě před domem, pak si nechte postavit venkovní bazén. Ten vám poskytne stejné možnosti jako na koupališti, skvěle se v něm svlažíte, vykoupete a užijete si spoustu zábavy. Nejlepším řešením jsou samonosné bazény.

Samonosné bazény v tuzemsku realizuje společnost Albixon. Tato firma má s výstavbou bazénů bohaté, více než dvacetileté zkušenosti.

V současné době se už jedná o největšího výrobce bazénů a bazénových zastřešení v Evropě. Při realizaci využívá moderních postupů a technologií, a to i na základě patentů a průmyslových vzorů, kterých má registrovánu více než padesátku.

Samonosné bazény jsou nejmodernějším řešením

Co jsou to vlastně ony samonosné bazény? Jedná se o zapuštěné bazény pro venkovní instalaci, které jsou vyráběny z vysoce odolných materiálů. Díky tomu jejich životnost dosahuje až neuvěřitelných padesáti let.

Hladina vody je v rovině s pozemkem zahrady, takže bazény nenarušují její vzhled a netyčí se nepřirozeně do výšky, jak je tomu v případě nadzemních variant bazénů. Albixon tyto bazény vyrábí také s přelivem.

Využívat je lze i mimo hlavní sezonu

Abyste svůj nový venkovní bazén mohli využívat nejen v létě, ale dalo se v něm koupat třeba i na podzim či na jaře, je vhodné k němu pořídit také kvalitní zastřešení. I v tomto případě se obraťte na Albixon.

Přehled zastřešení Albixon najdete stejně jako nabídku samotných bazénů na webových stránkách albixon.cz.

Samonosné bazény Albixon jsou nejlepším řešením tehdy, chcete-li mít na zahradě skutečně typ bazénu, který bude umístěn nastálo, dlouho vydrží a poskytne ideální podmínky ke koupání.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!