Odkazy

verze pro tisk

Venkovní vířivka na zahradu, v níž si užije naráz až 6 osob

19. březen 2014

Spolu s jarem přichází doba, kdy už je možné trávit volný čas venku na zahradě. Zábavu a relaxaci vám umožní venkovní vířivka. Tu lze jednoduše nainstalovat do prostoru zahrady. Do domácností, kde žije více lidí, je praktické pořídit si vířivku, která bude mít větší rozměry. Značka Softub přináší elegantní řešení v podobě venkovní vířivky, která pojme až 6 osob naráz.

Softub Resort 300+

Jde o model venkovní vířivky Softub Resort 300+, která který má vnitřní průměr plných 170 centimetrů, vnější pak 200 cm. Jeho objemová kapacita je více než 1000 litrů. Jde o zařízení, které splňuje ty nejvyšší standardy. Kromě jiného je tato zahradní vířivka vysoce stabilní, což zajišťuje její celková hmotnost 45 kg ( při prázdném bazénu).

Venkovní vířivka této modelové řady je skvělá do vícegeneračních rodin, kdy ji využijí vaše děti, vy sami i rodiče. Jde o model, který přináší perfektní komfort čhlavně z toho důvodu, že má hluboký bazén. Kvalita zařízení je pak dána vysokým počtem trysek, které zajišťují jeho správný chod. Kromě toho má tato vířivka také barevné osvětlení.

Značka Softub vyrábí i další dvě modelové řady – Sportster 140 a Legend 220.Jde o menší verze, které pojmou 1-2, respektive 3-4 osoby.

Prodej vířivek Softub

Vířivky Softub Spa lze objednat přes webové stránky softub-spa.cz. Zde se také dozvíte detailní informace o jednotlivých produktech, nechybí ani zajímavé články s tématikou vířivek, které vás přesvědčí o tom, že pořízení vířivky je rozhodně dobrou volbou.

Showroom Softub v Praze

Pakliže máte raději osobní kontakt a chcete se na vlastní oči přesvědčit, jak venkovní vířivky Softub Spa fungují a jaký mají design, pak navštivte Showroom Softub Spa v Praze Štěrboholích.

Zde budete mít možnost se s vířivkami této značky dokonale seznámit. Kdo pozná přednosti vířivky Softub Spa na vlastní oči, ten bez ní obvykle neodejde domů.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

mEfWwaMAu

úterý, 23. květen 2017
07:46

Furrealz? That's maoerlvusly good to know.


posted by: mEfWwaMAu (pybn2lhd(a)outlook.com) [Odpovědět]

MAREK TYRNA

neděle, 31. květen 2015
09:49

PROSIM katalog s cennikom , dakujem


posted by: MAREK TYRNA (tyrna.marek(a)post.sk) [Odpovědět]