Odkazy

verze pro tisk

Vířivka Albixon

10. červenec 2014

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit letní období? Pořiďte si vířivku od Albixon. Společnost Albixon Ve vířivce od Albixon budete moci nejen relaxovat, ale také si budete moci dopřát masáž krční páteře a zad. Vířivku je možné umístit do kuchyně i zimních zahrad.

Ve většině případů bývá svými majiteli umisťována na zahradu nebo terasu. Velká výhoda vířivek spočívá zejména v tom, že její služby můžete využít po celý rok. Vířivé vany od firmy Albixon umožňují svým majitelům si dopřát skvělou regeneraci a péči o jejich tělo.

Pobyt ve vířivé vaně doplněný o relaxaci pomáhá k lepšímu krevnímu tlaku, pokrvení organismu i k uvolnění svalů, které jsou často po celém dnu v práci ztuhlé. Vířivé vany pomáhají také zmírnit bolest a odbourat stres. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon najdete tři typy vířivých van. Prvním typem jsou vířivky Jacuzzi. Právě tento typ vířivek je vybaven profesionálním nástrojem pro regeneraci těla a je pro ni typická elegance tvarů a celá řada doplňkových funkcí.

Vířivky Jacuzzi je možné na této webové adrese www.albixon.cz/virivky/ vybrat z nejrůznějších velikostí, barev i provedení. Velmi oblíbená je také vířivka Brilix. Tato vířivka je doporučována zejména pro osoby, kteří trpí na artritidu a nespavost.

Vířivky Brillix jsou oblíbené, jak u řady českých domácností, tak u provozovatelů hotelů a wellnesscenter. Nemáte-li na Vaší zahradě dostatek místa, uvítáte mobilní nafukovací vanu od Albixon. Tyto vířivé vany je možné používat jen ve Vámi stanoveném období a po zbytek roku je nechat v krabici.

-pok-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

NCBCdzo2t

úterý, 23. květen 2017
05:37

I can't hear anyhitng over the sound of how awesome this article is.


posted by: NCBCdzo2t (rixbuxyi477(a)outlook.com) [Odpovědět]