Odkazy

verze pro tisk

Vydělávejte krátkodobým pronájmem svého bytu až o polovinu více!

2. listopad 2018

Trend krátkodobých pronájmů se v Česku šíří jako lavina. Zatímco v minulosti bylo něco podobného pro většinu majitelů nemovitostí nemyslitelné, dnes většina přechází právě na tento způsob výdělku - namísto roční smlouvy přivítají několik hostů za měsíc. Za vším jsou samozřejmě peníze, krátkodobým pronájmem lze vydělat podstatně více než dlouhodobým. Jedná se však o poměrně pracnou a časově náročnou činnost.

Krátkodobému pronájmu holdují především Pražané. Důvod je prostý, právě v hlavním městě je poptávka po ubytování na pár dní obrovská. Majitelé bytů a rodinných domů obvykle používají službu Airbnb, která jim umožňuje komfortní komunikaci s hosty.

K výhodám krátkodobého pronájmu patří minimální riziko střetu s neplatičem (platby probíhají předem) a samozřejmě i zmíněný výdělek. Zkušení pronajímatelé umí kouzlit s cenou a nastavit ji tak, aby nemovitost vydělala maximum.

Jenomže samotná registrace do Airbnb ke slušnému výdělku nestačí. Pokud na trhu s krátkodobým pronájmem neumíte chodit, budete mít co dělat, abyste sehnali dostatek zájemců o ubytování. A když se vám to povede, čeká vás spousta práce – komunikace s klienty, uklízení, údržba a spousta dalších činností. A vzhledem k enormnímu množství lidí, kteří se začali krátkodobému pronájmu věnovat, je mnohem těžší uspět.

Svěřte svůj byt do správy profesionálům

Krátkodobý pronájem bytu není pro každého. Jenomže co když nemovitost máte, pronajímat ji chcete, ale nemáte na to čas, chuť ani „buňky“? Není nic jednoduššího, než veškeré činnosti delegovat na profíky. Správa Airbnb pod taktovkou týmu Let Me Inn zahrnuje vše od home stagingu, zveřejnění inzerátů (a to nejen na Airbnb, ale i na dalších serverech) a osobního uvítání hostů přes rychlé řešení jakýchkoliv problémů s údržbou až po důkladnou kontrolu po odjezdu.

Chcete se dozvědět více? Další informace a ceny správy Airbnb najdete na letmeinn.cz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!