Odkazy

verze pro tisk

Výhoda nákupu a prodeje realit přes realitní kancelář

17. duben 2011

Hledání bytů je často během na velmi dlouhou trať. Ne vždy se totiž podaří sehnat kvalitní bydlení hned na první pokus a je tak potřeba již dopředu počítat s tím, že navštívíte dva tři byty, nežli se definitivně rozhodnete pro ten byt, který bude Vašim představám zcela nebo alespoň z velké části vyhovovat.

Realitní kancelář STING

Byty i ostatní reality( kanceláře apod.) je nejlepší hledat prostřednictvím realitních kanceláří. Realitní kancelář STING je zavedenou společností, která nabízí v současné době byty a kanceláře ze dvanácti krajů v České republice, čímž se zařazuje mezi realitní kanceláře s nejširší nabídkou.

A to je velmi důležitý faktor, neboť není dobré se obracet na malé realitky, které často své klienty nemohou se svojí nabídkou uspokojit a Vy tak hledáním vhodného rodinného domu, bytu či kanceláře zbytečně strávíte několik týdnů či měsíců. Pokud naopak zavítáte do nějaké velké realitní kanceláře, jakou je právě například rk STING, máte mnohem větší šanci, že si z jejich nabídky vyberete.

Patří mezi 3 největší v ČR

O popularitě realitní kanceláře STING hovoří i čísla. V minulém roce klienti svěřili společnosti byty a kanceláře v hodnotě 1,6 mld Kč. Za celou dobu fungování společnosti, tedy od roku 1997, pak bylo touto společností prodáno více jak 25 tisíc nemovitostí.

Přes realitní kancelář seženete či prodáte reality mnohem snadněji

Reality k bydlení a komerční nemovitosti se tak dají sehnat poměrně snadno. Stačí mít jen ucelenou představu o tom, jak by Vaše kancelář či byt měly vypadat, poté se domluvit na schůzce se zástupci realitní kanceláře STING a čekat, jaká nabídka Vám bude nastolena. V případě této realitní kanceláře, která se dnes řadí mezi tři největší v rámci českého trhu, je poměrně solidní šance, že byty či kanceláře pořídíte.

Ušetříte si námahu i čas

K dispozici jsou prostřednictvím realitní kanceláře STING jak klasické byty a kanceláře, tak i další reality typu chata, chalupa, nájemní dům apod. Prostřednictvím této realitní kanceláře lze samozřejmě reality nejen pořídit, ale také prodávat. Společnost má navíc i svůj web s novinkami v oblasti realit - STING reality news, kde se můžete dozvědět o všech novinkách v oblasti realit a bydlení.

Při koupi či prodeji bytu není dobré spoléhat jen na sebe, mnohem efektivnější a jednodušší je kontaktovat realitní kancelář, která Vám s celým proces ( nákupu, prodeje) pomůže a Vy tak budete mít mnohem méně práce.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!