Odkazy

verze pro tisk

Vyrážíme s dítětem na vycházku - pomůže nám dětské nosítko JoinUs

20. září 2011

Jakmile naše dítě alespoň trochu odroste a začíná poznávat svět, je na čase s ním také dělat různé výlety do přírody, mimo domov. Neustálé přebývání v bytě totiž rozhodně žádnému dítěti neprospívá, děcka potřebují čerstvý vzduch.

Kočárky jsou pro výlety nepraktické

Problém však může nastat s tím, jak přenášet dítě. Pokud již není tak velké, že by samo zvládlo jít několik kilometrů, pak musíme vzít buď kočárek nebo nějaké nosítko. Kočárky jsou pro chůzi po lese velmi nepraktické, jsou určeny spíše do města. Do lesa se hodí spíše speciální nosítka, kdy dítě neseme na zádech.

Dětské nosítko JoinUs a jeho vlastnosti

Mezi velmi příjemné produkty pro rodiče i děti patří dětské nosítko JoinUs. Je to vlastně jakýsi malý batoh, který může sloužit nejen jako nosítko pro dítě, ale také jako krosna pro přenos věcí na výletech. Toto unikátní dětské nosítko je velmi pohodlné, neboť má kvalitní pěnovou zadní část, měkké ramenní popruhy, hrudní i bederní pás, takže ani při delší cestě nebude rodič spílat na váhou nosítka.

Nosítko a batoh v jednom? To je skutečně revoluční záležitost, která se bude jistě hodit všem maminkám i tatínkům. Dětské nosítko JoinUs je určeno pro děti od cca 6 měsíců do 3 let, dle váhy pak od 7,3kg do 15kg. Je rozděleno na dvě části - nosítko a batoh s poměrně velkým úložným prostorem. Nosítko má zabudované opěrné nožičky pro pohodlné odložení nosítka a usazení dítěte. Kromě toho nosítko obsahuje také držadlo na láhev, převalovaní podložku či speciálně navržený kryt, který chrání dítě před slunečními paprsky.

Dětské nosítko a batoh JoinUs je výborným doplňkem na cesty. Díky tomu budete moci i s malým capartem kdykoliv vyrazit do přírody.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!