Odkazy

verze pro tisk

Vysavače, s kterými vám i manžel pomůže

25. březen 2014

Vysávání podlahy nepatří zrovna mezi oblíbené domácí činnosti. Zejména muži se tomuto úkonu rádi vyhýbají a přenechávají jej svým partnerkám. Pokud ale doma máte kvalitní vysavač, který má moderní funkce a dobrý výkon, pak se i luxování může stát činností, s nimiž svým manželkám muži rádi pomohou.

Co by měl moderní vysavač dokázat?

Podlahové vysavače dnes mají mnoho zajímavých funkcí, které z nich dělají přístroje, s nimiž jde luxování opravdu hladce. Právě to pak způsobuje revoluci v mnoha domácnostech, kdy se do vysávání podlah pouštějí s radostí i muži. Co by ale takový moderní vysavač měl mít za funkce, aby s ním byla doslova radost pracovat?

Důkladné vysátí prachu

Především je nutné, aby skutečně důkladně vysával veškerý prach a nečistoty z podlahy. K tomu je zapotřebí mít špičkový filtr. Nesmí se přitom stát, že bude prach po nasátí opětovně vyfukován do místnosti tak, jak je to běžné u starších typů vysavačů.

Moderní přístroje fungují tak, že například v jednom průchodu oddělují prach ze vzduchu. Prachové částice se tak nemohou dostat zpět do volného prostředí, naopak se koncentrují do sáčku nebo zásobníku.

Nastavitelný sací výkon

Důležité je také to, abyste u vysavače mohli nastavovat sací výkon. Je totiž rozdíl v tom, zda vysáváte tvrdou podlahu (například v kuchyni) nebo koberec, v němž se prach usazuje mnohem hlouběji a je tak nutné vysavač uvést do co nejvyšších obrátek.

Vysavače, s kterými vám i manžel pomůže
Vysavače, s kterými vám i manžel pomůže

Trubice vysavačce

Kvalitu vysavače poznáte nejen dle samotného spotřebiče, ale také i podle trubice. Obyčejně mají vysavače univerzální trubici, kvalitnější produkty ale pořídíte i s několika trubicemi, které pak vyměňujete dle toho, jaký povrch čistíte.

Pořiďte si kvalitní vysavač v eshopu

Vysavače do domácnosti pořídíte v internetovém obchodě www.elnix.cz. Tento e-shop nabízí moderní přístroje, které splňují výše uvedená kritéria. Luxování s nimi tak bude činností, s níž jistě rádi pomůžete svým manželkám a dáte jim tak možnost vás ještě více milovat.

Komerční sdělení

-mys-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!