Odkazy

verze pro tisk

Za nákup jedné matrace nyní získáte druhou zdarma

27. leden 2013

Bez kvalitní matrace vás spánek nikdy nebude tak kvalitní. Každé ráno se pak budete probouzet skoro stejně znavení jako ve chvíli, kdy jste ulehali do postele, vaše tělo bude rozlámané, neminou vás bolesti krku, páteře či končetin. Všemu zmíněnému se vyvarujete jen tehdy, pořídíte-li si do své postele komfortní matraci.

Matrace z latexu, líné pěny a sendvičové matrace

Matrace jsou nedílnou součástí většiny postelí. Z hlediska jejich výběru dnes máte mnoho možností. Kromě klasických pružinových nebo taštičkových matrací lze zvolit také matrace z moderních materiálů, které svými vlastnostmi přispívají k ještě většímu pohodlí a hlavně ke zdravému a vydatnému spánku. Odborníci v tomto směru doporučují zejména latexové matrace, které se dokáží výborně přizpůsobit všemu tělu a všem polohám, které během spánku zaujímáte. Díky tomu jsou latexové matrace dostatečnou oporou tělu a následkem jejich užívání nedochází ke vzniku zdravotních komplikací a poruch spánku. Kromě latexu jsou podobně kvalitní také matrace z líné pěny. Ze zdravotního hlediska doporučuji také moderní sendvičové matrace, které jsou vytvořeny z několika vrstev materiálů, díky čemuž dobře reagují na polohu lidského těla a zatížení, přičemž si uchovávají dobrou prodyšnost.

Akce 1+1: za cenu jedné matrace obdržíte druhou zdarma

Internetový obchod mpzdravyspanek.cz nyní přichází s velmi výhodnou akcí, díky níž se vám pořízení matrace vyplatí více než kdy v minulosti. Akce s názvem 1+1 matrace zdarma je výhodná pro zákazníky, kteří plánují nákup minimálně dvou matrací. Za nákup jedné vybrané matrace v tomto případě totiž dostanete druhou zcela zdarma. Za dvě matrace tak vlastně zaplatíte sumu, za níž byste za normálních okolností obdrželi jen jedinou matraci. A to je jistě mimořádně výhodná nabídka. Obchod prodává špičkové matrace pro každodenní užívání. V nabídce nechybí zmiňované latexové matrace nebo matrace z líné pěny, tedy těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou v současné době pro výrobu matrací a doplňků do ložnice a postele využívány.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!