Odkazy

verze pro tisk

Zahradní domky a domky na nářadí: Nové místo pro zahradní potřeby

20. duben 2011

Majitelé bytu, kteří mají ještě vlastní pozemek například mimo město, určitě tráví veškerý možný volný čas právě mimo svůj domov, neboť odpočinek v blízkosti přírody je vždy mnohem příjemnější, než pokud trávíme celý víkend zavřeni v bytě v centru města.

Skvělá alternativa ke klasickým chatám

Pokud však máme pozemek, na němž z nějakého důvodu ( financí apod.) nemáme postavenu klasickou zděnou chatu či chalupu, pak je dobré zvolit koupi zahradního domku, který může v případě, že bude mít určité parametry, sloužit klidně jako klasická chata.

Nabídka více jak 300 zahradních domků

Zahradní domky jsou k prodeji například na internetovém portálu zahradni-domky.cz. Zde naleznete nabídku více jak 300 zahradních domků různých velikostí. Vybrat si můžete jak klasické zahradní domky a dřevostavby určené pro rekreaci a ubytování, tak i domky na nářadí, kam lze uschovat veškeré věci, které potřebujete v rámci údržby domu a zahrady - zahradní kultivátor, sekačku atp.

Dodávka a montáž

Dodání zahradních domků je možné v rámci celé České republiky, na vybrané zahradní domky je navíc doprava zcela zdarma. Součástí dodání je i montáž zahradního domku. Celá dodávky trvá maximálně dva týdny, v případě montáže pak 3 týdny od objednání zahradního domku či domku na nářadí a zaplacení zálohy. Vybrané zahradní domky s možností montáže na zemní vruty je možné dodat tzv. na klíč, kdy přijdete již k hotovému dílu.

Zahradní domky jsou výbornou alternativou ke klasickým chatám a chalupám. Lidé, kteří mají parcelu či zahradu, si tak mohou za nízký peníz obstarat slušné bydlení, které se skvěle hodí pro teplejší měsíce. Dá se v nich trávit například celá dovolená.

foto: zahradni-domky.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!