Odkazy

verze pro tisk

Zajištění garáže: Značková a levná garážová vrata a vjezdové brány

19. duben 2011

Majitelé automobilů mají v ideálním případě jako součást svého rodinného domu také prostornou garáž, do níž mohou svůj vůz zaparkovat a uchránit jej tak před nepřízní počasí a také před případnou krádeží.

Aby garáž tyto funkce beze zbytku naplňovala, je potřeba ji opatřit kvalitními garážovými vraty.

Typy garážových vrat

Garážová vrata se vyrábějí v několika provedeních a typech. Mezi velmi oblíbené patří výklopná garážová vrata, která však potřebují, aby před samotnou garáží byl dostatek prostoru pro otevírání vrat. Jako alternativu lze pak zvolit garážová vrata sekční či rolovací.

Prodej a montáž garážových vrat světových značek

Dodávkou a montáží garážových vrat se zabývá pražská společnost ADDOOR. Lze si zde vybrat jak zcela nová garážová vrata, tak i vrata starší řady. Krom toho můžete pořídit i garážová vrata za výjimečně příznivé ceny.

Další produkty z oblastí vratových systémů

Společnost ADDOOR se nezabývá jen prodejem garážových vrat, v její nabídce se nacházejí i další příbuzné produkty, jako jsou například vjezdové brány, posuvné brány či průmyslová vrata. Firma prodává výrobky řady světových výrobců v oblasti vratových systémů. Svoji činnost provozuje v rámci celé České republiky.

Odolná a spolehlivá garážová vrata

Garážová vrata musí být dostatečně robustní, odolná a samozřejmě musí dostatečně chránit vnitřní prostor garáže tak, aby měl majitel jistotu, že je neotevře každý amatér. Garážová vrata z nabídky společnosti ADDOOR jsou spolehlivá, vysoce funkční a mají dlouhou životnost.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!