Odkazy

verze pro tisk

Zajištění pozemku vjezdovou branou s elektrickým pohonem

16. duben 2012

Při vjezdu do objektu rodinného domu mají majitelé automobilů často problémy s otevíráním vjezdové brány. Můžete to být samozřejmě způsobeno tím, že stávající brána je již v havarijním stavu a její životnost je již prakticky u konce. Velmi často však i relativně nové vjezdové brány mívají potíže, ty jsou obvykle způsobeny tím, že byly použity špatné pohony bran.

U vjezdové brány je důležité mít kvalitní pohon

Elektrické pohony bran jsou používány již pěknou řádku let. Starší modely však již nevyhovují dnešním technickým nárokům a i proto se často stává, že vypovědí službu. V tom případě je potřeba pořídit nový pohon, který bude z technického hlediska dostatečně kvalitní a tím pádem bude vjezdová brána dostatečně spolehlivá. Musíme si uvědomit, že právě vjezdové brány chrání náš pozemek, dům a vše movité, co se v něm vyskytuje. Pokud použijeme dobré vjezdové brány, které budou osazeny odpovídající pohony bran, pak máme mnohem větší jistotu, že se na náš pozemek nedostane žádná nepovolaná osoba.

Posuvné brány na dálkové ovládání

Účinné pohony bran, vjezdové brány, ale třeba také kvalitní garážová vrata jsou potřebné nejen z hlediska bezpečnosti, ale také praktičnosti. Pokud budeme nuceni otevírat vjezdové brány ručně, bude nás to stát zbytečnou námahu. Dobré je, pokud si pořídíme vjezdové posuvné brány, které lze ovládat dálkovým ovladačem. Díky tomu si pak můžeme zajet do garáže, aniž bychom se museli složitě pachtit s otevíráním vjezdové brány. Stačí zmáčknout příslušné tlačítko ovladače a brána se během několika vteřin otevře. Stejným způsobem ji pak po vjetí na pozemek opět stačí uzavřít.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!