Odkazy

verze pro tisk

Zařizujeme komín

2. září 2011

Komíny jsou nedílnou součástí mnoha staveb. Jejich funkce je samozřejmě známá snad každému z nás. Mají za úkol odvádět zplodiny, které vznikají vytápěním domu. Pro to, aby fungovaly bez problémů a s maximální účinností, je však potřeba se o ně starat. Každý komín by měl být ze zákona alespoň jednou do roka zkontrolován a případně vyčištěn.

Nedílné součásti každého komína

Kvalita komína může být dána i jednotlivými součástmi. V každém komíně by neměly chybět kvalitní komínové vložky, komínové hlavice a samozřejmě ani komínové roury. Zejména vložky jsou pro kvalitu komína a jeho schopnost dobře odvádět kouř zcela zásadní. Kromě těchto věcí je dobré také pořídit pro komín komínové stříšky. Ty zabraňují pronikání dešťových kapek či sněhových vloček do komína a zároveň zabraňují napadání listí či jiných cizích předmětů do jeho útrob. Celkově se pak dá říci, že komínové stříšky mohou zlepšit tahové vlastnosti celého komína.

Kominictví Pechlát

Komínový sortiment, který jsme předestřeli výše, lze nyní pořídit v internetovém obchodě společnosti Kominictví Pechlát - na stránkách kominy-prodej.cz. V nabídce jsou velmi kvalitní komínové stříšky či komínové vložky, díky nimž bude komín Vašeho domu pracovat spolehlivě a Vy tak nebudete muset mít žádný strach, že by se veškeré zplodiny vyprodukované během vytápění vraceli zpět do místností.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!