Odkazy

verze pro tisk

Zastřešení venkovního bazénu

22. leden 2012

Není nad to, když máme přímo v našem domě či na zahradě vlastní bazén. můžeme si díky němu zaplavat vždy, když se nám zachce. V případě vnitřního bazénu je jeho celoroční využívání naprosto bezproblémové, u venkovního bazénu je však nutné si pořídit střechu. Zastřešení bazénů je velmi dobrou záležitostí, díky níž i venkovní bazén budeme moci využít i během zimních měsíců.

Proč využívat zastřešení bazénů

Již při výběru bazénu si proto ujasněme, zda jej chceme využívat po celý rok, nebo nám postačí, když bazén bude v provozu jen během měsíců, kdy je venkovní teplota příznivá. Díky zastřešení bazénů je jeho využívání umožněno i v době, kdy venku panují nízké teploty. Zastřešení nám navíc šetří i energie, neboť vodu v bazénu není potřeba tolik ohřívat.

Velikost bazénu a jeho umístění jsou důležitými faktory

Kromě zastřešení bazénů je dále při výběru důležité, jakou zvolíme velikost. Majitelé domu, kterým nepostačí se v jejich bazénu jen cachtat, ale chtějí si i kvalitně zaplavat, by měli volit delší a větší bazén, který umožní dělat klasická tempa. Běžně jsou již dnes k dostání bazény o délce 10m a více.

V neposlední řadě je důležité správné umístění bazénu. V případě venkovního bazénu je dobré je umístit na to místo na zahradě, kde lze využít slunečních paprsků. Vodu v bazénu lze samozřejmě ohřívat, a to například pomocí solárních panelů. V tom případě však bazén situujme do jejich blízkosti.

Realizace bazénů a jejich zastřešení

Bazény a zastřešení bazénů vyrábí společnost Bazény POPP. Tato česká firma má již dlouholeté zkušenosti v oboru, jedná se o jednoho z největších výrobců bazénů v České republice. Její bazény ( včetně všech příslušenství) mají ve srovnání s konkurencí nadstandardní kvalitu. Firma realizuje samotnou výstavbu i zastřešení bazénů. Nabízí záruční i pozáruční servis, vlastní také svůj showroom, kde je možné si zastřešení bazénů a jejich vzhled prohlédnout. Tento showroom se nachází na jihu Moravy, nedaleko od Lednice.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!