Odkazy

verze pro tisk

Život v Praze na Vackově: nový developerský projekt se právě staví

31. říjen 2018

Život v Praze je poměrně odlišný od toho na venkově. V hlavním městě máte všechno občanské vybavení na dosah. I kulturu a sportovní vyžití. Venkov toto často nabídnout nedokáže, takže kdo preferuje pohodlné bydlení, dává městu přednost.

Těžko posoudit, která varianta je lepší, protože každému vyhovuje něco jiného. Jestliže právě vy patříte mezi ty, kteří si život bez velkoměsta neumějí představit, a momentálně se nacházíte ve fázi shánění nového bydlení, zbystřete pozornost. Máme pro vás zajímavou informaci o developerském projektu Na Vackově.

Na Vackově se bude dobře bydlet

Vackov je poklidnou částí Žižkova. Život tu plyne stejně jako kdekoliv jinde, jen je tu o poznání méně ruchu než v centru Prahy. Pochopitelně že takové místo láká investory, protože je přímo ideální pro byty na Praze 3. V současné době se zde rodí nový developerský projekt Na Vackově, v jehož závěru by mělo být postaveno pět bytových objektů. Moderní architektonický návrh počítá se zajímavým členěním a asymetrií, aby výsledek vůbec nepůsobil jednolitě.

Díky tomu zde vzniknou i byty s předzahrádkou, na níž budou moci lidé odpočívat. Aby byty byly co nejvíce vzdušné a prosvětlené, počítá se v projektu s výstavbou lodžií, balkonů a střešních teras.

Hypotéka na bydlení jako jedna z možností financování

Bydlení v Praze na Žižkově tak přinese moderní styl žití všem, kteří o nové byty projeví zájem. Koupě bytu samozřejmě není levnou záležitostí. Často je třeba ji řešit půjčením peněz. Financování bytu hypotékou je v současné době asi nejběžnější cesta k získání bydlení. I když se podmínky pro získání hypotečního úvěru změnily a každý hned na ni nedosáhne, stále se jedná o nejlepší variantu zapůjčení peněz na nákup nemovitosti.

Pokud tápete a nejste si jisti, u kterého peněžního ústavu si hypotéku zařídit, je nejjednodušší cestou využít srovnání hypoték, které poskytují srovnávače na internetu. Anebo využít hypoteční kalkulačku a s výsledkem potom navštívit konkrétní banku a domluvit se na podrobnostech.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!