Odkazy

verze pro tisk

5 tipů pro správný výběr textilií do domácnosti

4. únor 2014

Sháníte špičkové textilní doplňky do domácností, které budou kvalitní, pohledné a zároveň nijak drahé. Pak pro Vás máme několik tipů na to, jaké výrobky konkrétně zvolit a kde je můžete pořídit za velmi dobré ceny.

Bytové textilie dnes existují v nesčetném množství variant. To je na jednu stranu velice dobrá zpráva, neboť máte rozhodně z čeho vybírat, jsou tu ovšem i jistá negativa. Málokdo má totiž tolik času na to, aby se v záplavě takových výrobků dokázal orientovat. Proto jsme si pro Vás připravili několik tipů. Ať už se tedy zajímáte o plédy a přehozy nebo další textilie, rozhodně čtěte dále.

1. Pořiďte si plédy, jsou estetické i praktické

Plédy patří mezi výrobky, které lze využít více způsoby. V létě mohou sloužit jako přehozy na sedačku či na postel, v zimních měsících se pod nimi navíc můžete „schovat“ před chladem, a to i díky jejich příjemnému povrchu. V současné době navíc seženete plédy v pestrém sortimentu designů a vzorů, takže máte jistotu, že naleznete takové, které naprosto přesně „zapadnou“ do vašeho interiéru.

2. Přehozy přes postel či sedačku se hodí vždy

Přehozy jsou rovněž velmi pohledné, což je samozřejmě důležité. Lze je přitom využít na postel, ovšem rovněž na sedací soupravy. To znamená jediné – pokud Vám již nevyhovuje Vaše stávající sedačka, s přehozem můžete snadno a rychle dosáhnout změny, aniž byste museli kupovat novou. Zároveň si jich lze pořídit více a následně je měnit třeba podle ročních období, případně dle Vaší momentální nálady.

3. Nepodceňujte ani další textilie

Samozřejmě že v oblasti bytových textilií existuje mnoho různých kategorií. Jedno však mají společné – pokud výběru obětujete alespoň nějaký čas, můžete velice jednoduše a zároveň levně zcela proměnit vzhled Vaší domácnosti. Povlaky na polštáře, prostírání, ubrusy nebo koberce i jiné produkty jsou tedy dalším vhodným řešením pro změnu k lepšímu.

4. Vyzkoušejte výrobky se značkou Broste

Pokud bychom Vám měli doporučit jednu konkrétní značku, pak to může být Broste. Textilie s touto značkou jsou vyrobeny ze 100% vlny a bavlny, a tedy velmi kvalitní, přičemž Vás ohromí rovněž svým vzhledem. Dánská společnost Broste je totiž všeobecně známá severským designem, zemitými barvami a celkově rustikálním vzezřením svých jedinečných výrobků.

5. Neutrácejte více, než nutně musíte

Výrobců a prodejců, kteří se aktuálně zabývají textilními doplňky do domácností, je pochopitelně více než dost. Je tedy nejlepší zvolit ty osvědčené, u nichž se nemusíte obávat komplikací, a navíc takové, jejichž ceny Vás v žádném případě nezruinují. Tak např. v e-shopu iFantazie.cz naleznete levně nejen výrobky značky Broste, ale také mnoho dalších bytových doplňků.

 

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!