Odkazy

verze pro tisk

Čeká se tuhá zima: Nepodceňte výbavu ve vaší ložnici, bude se vám hodit teplé povlečení

24. říjen 2016

Oproti posledním rokům se letos dle některých názorů dá očekávat přeci jen tužší zima s nočními teplotami často hluboko pod bodem mrazu. Aby se vám v zimě dobře spalo a nemuseli jste tolik topit, je kromě dobré peřiny vhodné si pořídit také teplé povlečení.

Bavlna rozhodně nezklame

Jaké typy povlečení na deku a polštář se právě pro zimní období hodí nejvíce? Kdo zvolí klasické bavlněné povlečení, ten jistě neprohloupí. Přírodní bavlna je známá nejen jako velmi příjemný materiál na dotek, ale také má poměrně solidní hřejivé účinky.

Z bavlny se však vyrábějí i různé další varianty. Příkladem je krepové povlečení. To má díky jinému způsobu spřádání nití jedinečný vzhled. Stejně jako klasické bavlněné lze i tento typ použít prakticky v jakémkoliv ročním období, tedy včetně zimy.

Flanel – to nejlepší pro chladné zimní noci

V zimě se pak ale zdaleka nejvíce hodí flanel. I v jeho případě se při výrobě používá kvalitní 100% bavlna, která je velmi hustě tkaná. Povrch je při konečné úpravě ještě takzvaně počesán, díky čemuž se dosáhne typického jemného povrchu. Flanelové povlečení je tak mimořádně hebké a příjemné při kontaktu s pokožkou.

Povlečení vybírejte i dle vzhledu

Jak vidno, je tedy si i pro zimní období z čeho vybírat. Kromě samotného materiálu si při výběru určitě dejte záležet i na celkovém vzhledu. Vždy jde o výrazný prvek do vaší ložnice. Typické české povlečení má být výrazné, ideálně s nějakými přírodními motivy typu květin apod. Do dětských pokojíků se pak svým malým ratolestem nebojte pořídit povlečení s motivy jejich oblíbených filmových hrdinů, zvířátky atd.

Tip na nákup moderního povlečení do vaší ložnice

Pokud hledáte inspiraci a zároveň i možnost, kde pořídit stylové hřejivé povlečení, navštivte internetový obchodě rodinnebaleni.cz. Zde najdete jak flanelové, tak i klasické bavlněné povlečení i další varianty.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Olga

čtvrtek, 11. říjen 2018
14:16

K povlečení je potřeba kvalitní postel zhttps://www.edona.cz/.


posted by: Olga (olgapokorna88(a)seznam.cz) [Odpovědět]