Odkazy

verze pro tisk

Designové doplňky do bytu na Vánoce

17. říjen 2013

Už jen dva měsíce nás dělí od Vánoc. Někomu se to může zdát jako dlouhá doba, jiní z vás se už ale jistě začínají připravovat. Přípravy na Vánoce není na škodu začít provádět s větším předstihem. Vyhnete se tak zbytečnému stresu a na nic důležitého nezapomenete.

Zcela jistě vás v příštích dnech a týdnech čeká kontrola všech potřeb a doplňků, které během Vánoc tvoří onu pravou sváteční atmosféru. Vždy je dobré si je řádně projít, abyste pak nebyli zaskočeni tím, že ve vám ve výbavě bude něco chybět a na poslední chvíli to už jen velmi těžko seženete.

Vánoční dekorace – osvětlení

Mezi klasické doplňky, které v čase Vánoc zdobí stromek, ale třeba i exteriéry domu, pak vánoční osvětlení. Právě u něj se projevuje zub času a opotřebování. Před tím, než budete tvořit vánoční atmosféru, je tak dobré zkontrolovat, zda vámi používané vánoční osvětlení stále spolehlivě funguje.

V případě, že tomu tak není, bude jistě zapotřebí koupit nové. Vánoční osvětlení se dnes dá pořídit v mnoha variantách, od menších verzí, které jsou určeny přímo k osvětlení vánočního stromečku, až po ta, která mají několik desítek metrů a slouží například k osvětlení venkovního prostoru na domě a před ním.

Dům a zahrada si jistě během Vánoc zaslouží i další designové doplňky. Právě díky nim bude mít konec roku ve vaší domácnosti ono potřebné zvláštní a jedinečné kouzlo, které k tomuto času rozhodně patří.

Nastává také čas na nákup vánočních dárků

V této době se ale pomalu začněte shánět nejen po novém vánočním osvětlení či dalších potřebách, ale také po vánočních dárcích.

Ono kupovat dárky pro muže, ženy i děti není radno provádět na poslední chvíli, kdy v obchodech panuje totální chaos, všude jsou stovky a tisíce lidí. Jako tip doporučuji zvolit při nákupu (nejen) vánočních dárků internetové obchody.

Je ale nutné počítat s tím, že těsně před Vánoci se mohou vzhledem ke zvýšenému zájmu prodloužit dodací lhůty.

-obs-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Hanka

pondělí, 21. říjen 2013
18:44

Já zastávám názor, že nakupovat narychlo před vánoci dárky komukoli je zahrávání si s ohněm. Nejenom, že obchoďáky používají ty všemožný zbraně, aby nás donutili koupit to, co vlastně vůbec nechceme, ale i ta zoufalost, že ještě nemáme dárky nás většinou taky dožene k zoufalému výběru. Já už jsem třeba letos nakupovat začala – zatím mám pořízený pro manžela golfový kurz v resortu v Jinačovicích a pro kamarádku nákupní poukaz do Ikei, protože si ujíždí na všech možných doplňcích do bytu. Jinak co se týče naší výzdoby, tak používáme klasické přírodní ozdoby, stromeček zdobíme slaměnými ozdobami a tak. Nic okázalého, nic kýčovitého.


posted by: Hanka (pilattka(a)email.cz) [Odpovědět]