Odkazy

verze pro tisk

Drobná keramika dokáže ozdobit vaši domácnost a dodat jí útulnou atmosféru

23. únor 2016

Ačkoliv se podle současných trendů v bydlení klade důraz hlavně na jednoduchost a praktičnost, kouzlo pravé domácnosti, v níž se člověk cítí skutečně doma, vytváří drobnosti. Názorným příkladem je pokoj, do kterého kromě nezbytného nábytku umístíte různé doplňky z keramiky. Pokoj rázem ožije a působí daleko útulnějším dojmem. Keramické předměty jsou navíc i vysoce estetické, zvláště jsou-li vyrobeny ručně.

Pro zútulnění vaší domácnosti tak určitě neváhejte se porozhlédnout po nějaké keramice. Široký sortiment ručně dělaných produktů, které se hodí jako doplňky do domácnosti, naleznete v internetovém obchodě společnost Keramika Andreas. Tato tradiční česká firma se nachází v malém městečku Votice ve Středočeském kraji.

Květináče z keramiky se hodí do obýváku

Domů si můžete pořídit například pestrobarevné keramické květináče, které poslouží nejen jako dekorativní, ale zároveň i praktický prvek, kdy do nich umístíte květiny. Nahradíte jimi fádní klasické květináče, které často vzhledu interiérů spíše škodí.

Svícny pro slavnostní příležitosti

Keramické předměty jsou vhodné i pro slavnostnější příležitosti. Jako příklad lze uvést třeba keramické svícny, které rovněž zmíněná firma vyrábí, a to v mnoha variantách. Dají se využít během svátků, o Vánocích či při mnoha jiných slavnostních chvílích, které trávíte doma.

Keramika obohatí i dětský pokojík

V neposlední řadě může keramika potěšit i vaše děti. Firma Keramika Andreas například vyrábí keramická sluníčka, která se dají použít jako výzdoba na zeď dětského pokoje.

Vyjímá se také v podobě dárkových předmětů

Další produkty pak můžete pořídit jako dárek pro své blízké. Velmi pěkná a zároveň originální jsou keramická přáníčka, kterými můžete potěšit někoho z rodiny a blízkých přátel při jmeninách, narozeninách a kulatých výročích. Originální ručně dělaných produktů vyrábí Keramika Andreas skutečně velké množství.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!