Odkazy

verze pro tisk

Garnýže na záclony

16. květen 2012

V obývacích pokojích, ložnicích i kuchyních či pracovnách našich domácností mají nezastupitelné místo a mnohdy nás potěší nejen pohled na ně, ale jsou nám i nápomocny v případě, že venku svítí sluníčko, nebo se chtějí zvědaví kolemjdoucí a sousedé porozhlédnout, co se u nás děje. Že nevíte, o čem je řeč? No přeci o záclonách.

Proč jsou záclony v domácnosti tolik oblíbené

Práv záclony již dlouhá desetiletí patří mezi bytové doplňky, které jsou jednak elegantní, avšak zároveň mají i praktické ochranné a stínící funkce. Díky záclonám se nemusíme obávat toho, že lidé, kteří půjdou po ulici kolem našich oken, budou zvědavě nakukovat, jak že to naše domácnost vlastně vypadá. V době, kdy svítí sluníčko, pak dokáží záclony alespoň trochu zmírnit dopad přímých slunečních paprsků do místnosti, byť nejsou tak účinné jako kupříkladu rolety či žaluzie. Záclony mohou mít spoustu tvarů, populární jsou i ornamenty či obrázky, díky nimž je ještě zvýrazněna estetická funkce záclon.

Záclony se neobejdou bez dobré garnýže

Zapomenout však nesmíme ani na garnýže. Bez nich by se totiž záclony nedaly zavěsit. Dříve se používaly spíše dřevěné záclonové tyče, dnes se pořizují převážně moderní garnýže kovové, které jsou odolnější, dají se snadněji udržovat v čistotě a navíc jsou v mnoha případech i hezčí.

Prodej garnýží

Garnýže levně pořídíte například přes internetový obchod garnyzekovove.cz. Tento e-shop nabízí právě luxusní kovové garnýže, a to v mnoha velikostech a různých tvarech. Všechny garnýže mají dlouhou životnost, bez problémů vám v domácnosti budou sloužit třicet i více let. Zakoupit si můžete i garnýže s elegantními koncovkami, díky kterým bude vaše domácnost vypadat ještě zajímavěji a luxusněji. Kovové garnýže ze zmíněného obchodu jsou kvalitní mimo jiné i proto, že jsou galvanicky pokovené a vyrábějí se v Evropské unii, nejde tedy o žádné laciné a nekvalitní čínské výrobky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!