Odkazy

verze pro tisk

Jaké textilní doplňky si pořídit do domácnosti?

3. únor 2014

V oblasti textilních doplňků dnes existuje nepřeberné množství výrobků, takže máte záruku, že si vyberete přesně podle svých požadavků. O jakých produktech tedy např. začít uvažovat?

Připadá Vám vzhled interiéru vašeho domu či bytu stereotypní až nudný? Chtěli byste jej učinit snadno a rychle zajímavějším? Potom máte možnost investovat do textilních doplňků, které snoubí dokonalou estetickou stránku s praktickým využitím. Jaké výrobky si konkrétně pořídit? Na tuto otázku Vám odpovíme na následujících řádcích.

Textilní doplňky Linum – pořiďte si kvalitu

Pokud jste se skutečně rozhodli pořídit si nové textilní doplňky, představujeme Vám švédskou značku Linum. Její výrobky zaujmou každého, kdo si potrpí na severský design, přírodní materiály, decentní barvy, zajímavé vzory a zároveň na šetrnost k životnímu prostředí. Textilní doplňky Linum jsou produktem předních švédských návrhářů, což znamená, že snoubí vysokou kvalitu se zajímavým vzhledem. Nabídka je navíc více než pestrá.

  • Plédy a přehozy: jednu ze zajímavých variant nepochybně představují plédy a přehozy ze 100% vlny a bavlny. Ty nejenže přinesou do Vaší domácnosti velice zajímavý estetický prvek, ale zároveň Vás v zimních měsících dokáží důkladně zahřát.
  • Povlaky na polštáře: polštářků není nikdy dostatek. Zároveň je ovšem nutné dbát na to, aby vizuálně ladily, a to nejen mezi sebou, ale také s celkovým vzhledem interiéru. S povlaky na polštáře Linum je nicméně tento požadavek již předem splněn.
  • Ubrusy a ubrousky: rovněž v kuchyni a v jídelně je nutné pamatovat na kvalitní bytové textilie. Ubrusy a ubrousky navíc neslouží pouze při běžných rodinných obědech, ale jsou důležité zejména při zvláštních příležitostech, kdy se sejde širší rodina, případně dorazí i Vaši přátelé.
  • Prostírání a středové pásy: o těchto textilních doplňcích v podstatě platí totéž, co o předchozích. Také prostírání a středové pásy je dobré mít připraveny ve více variantách. Značka Linum je v tomto ohledu opět takřka ideální, neboť i tyto výrobky seženete v mnoha rozličných kusech.
  • Sedáky na židle: pro maximální pohodlí jsou určeny sedáky na židle, které si lze aktuálně pořídit v mnoha rozměrech, jakož i v nejrůznějších barvách a vzorech. Máte tedy záruku, že si zakoupíte sedáky, které přesně „zapadnou“ do celkové koncepce vašeho interiéru.
  • Textil do kuchyně: v kuchyni hrají pochopitelně významnou roli praktické zástěry, rukavice, chňapky či utěrky. Maximální komfort, kvalitní materiály i zajímavý vzhled jsou aspekty, které byste měli při jejich nákupu zohledňovat především.

Náš tip:pokud jsme Vás zaujali, prohlédněte si pestrý sortiment textilních doplňků Linum v e-shopu iFantazie.cz, které zde navíc pořídíte za dobré ceny.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!