Odkazy

verze pro tisk

Kam s nářadím? Postavte si venku zahradní domek

2. březen 2015

Také se vám stává, že zapomenete uklidit nářadí ze zahrady a po několika dnech zjistíte, že je na něm rez, nebo už jej rovnou můžete vyhodit? Problém s uskladněním věcí vyřešíte stavbou zahradního domku.

Na ruční nářadí i stroje

Na zahradní stavby tohoto typu není zapotřebí mít nijak velký prostor. Pokud jde pouze o domky na nářadí, zejména to drobné, postačí vám o rozměrech 2x2 či 3x3 metry. Takovýto prostor poskytne dostatek místa na uskladnění ručního nářadí i drobných přístrojů a zařízení, která na zahradě používáte.

Zahradní domky není nijak složité postavit. Značky Herold a Palmako vyrábějí stavebnicové produkty. Po zakoupení je stačí doma na zahradě vybalit a následně sestavit podle návodu. Stavba je velmi jednoduchá, zvládne ji hravě každý z vás.

Zmíněné zahradní domky na nářadí a techniku se vyrábějí z kvalitního dřeva. Díky tomu mají stabilní konstrukci, jež vydrží i náročnější klimatické podmínky bez jakékoliv úhony. Životnost staveb se dá odhadnout klidně i na 10 a více let.

Letní domek pro odpočinek a dětskou zábavu

Zahradní domky větších rozměrů ale nemusí sloužit jen jako kůlna, v níž uskladníte nářadí, sekačku či motorovou pilu. Konkrétně domky výše uvedených značek jsou natolik pěkné, že se dají využít i jako letní domky, v nichž budete trávit volný čas na zahradě. Stejně tak mohou potěšit i děti, které si v zahradních domcích mohou hrát za deštivého počasí, aniž by zmokly a nastydly se.

V případě, že si přeci jen s výstavbou domku svépomocí nebudete vědět rady, nezoufejte. Prodejce vám rád zajistí odbornou montáž, díky níž budete mít stavbu hotovou bez jakékoliv námahy.

Více informací o nákupu zahradních domků a domků na nářadí naleznete na webových stránkách domky-herold.cz. Na produkty tohoto typu vám prodejce poskytne minimálně 5-letou záruční lhůtu. I to samo o sobě dokládá, že zahradní domky Herold a Pamlako něco vydrží.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!