Odkazy

verze pro tisk

Křišťálový lustr: elegantní osvětlení interiéru

10. prosinec 2012

Jako vhodné osvětlení do obývacího pokoje, kuchyně, případně též do vstupní haly i dalších prostor v domácnosti lze zvolit křišťálový lustr. Křišťál je specifickým bezbarvým kamenem, který má velmi luxusní vzhled a již desítky a stovky let se používá k výrobě šperků a různých luxusních potřeb do domácnosti, mezi něž se řadí právě také křišťálové lustry.

Tradice českého křišťálu

České křišťálové lustry mají dlouhou tradici, vyrábějí se u nás již od začátku osmnáctého století. Jsou věhlasným zbožím nejen mezi našinci, ale také v mnoha zahraničních zemích. Není náhodou, že lustry z křišťálu dodnes zdobí mnoho zámků a panských sídel. Jsou však i součástí mnoha moderních interiérů.

Lustry jsou obecně dominantním osvětlením větších prostor. Jedná se o centrální osvětlovací prvek, který dokáže dokonale osvítit tmavý interiér. Křišťálové lustry však kromě své hlavní funkce( osvětlení) působí i velmi elegantně a luxusně. Jejich pořizovací cena je samozřejmě vyšší nežli v případě lustrů z jiných materiálů, nicméně investice do těchto druhů lustrů je rozhodně vhodná. Jakmile se v místnosti objeví křišťálový lustr, rázem se razantně promění její vzhled.

Czech Crystal - křišťálové lustry a porcelán

Kvalitní české křišťálové lustry v tradičních designech vyrábí společnost Czech Crystal. Tato firma má dlouholetou tradici. Kromě lustrů z křišťálu v její nabídce naleznete také porcelán. Vybrat si můžete nejen klasický užitkový porcelán do domácnosti, ale také specifický ozdobný porcelán, který může ozdobit interiér vašeho bytu či domu. Jedná se o porcelán špičkové kvality, který má jasný původ, nejedná se o žádné laciné napodobeniny, které lze občas v některých tuzemských obchodech spatřit. Kvalita je tím hlavním, nač firma Czech Crystal klade důraz.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!