Odkazy

verze pro tisk

LED osvětlení má bohaté využití a přináší mnoho výhod

20. listopad 2014

Klasické žárovky jsou dnes již minulostí, nahrazují je úsporné varianty a především moderní LED osvětlení. Technologie LED využívá principu, kdy elektrický proud prochází přes polovodič a dochází tak k vytváření energie. Má charakteristické zabarvení, které je mnohem přirozenější nežli světlo, jež vydávají klasické žárovky. Díky tomu je příjemnější.

Využití LED osvětlení

Využití je opravdu rozmanité. Pořídit si můžete nejen osvětlení do interiéru v podobě LED žárovek, ale také například LED světelné pásky, které dokážou perfektně nahradit zářivky. Stále častěji se LED osvětlení využívá také v komerčním prostředí, pro světlené reklamy. Do domácnosti se pak dají pořídit LED reflektory pro venkovní využití.

Hlavní výhody

Oproti klasickým žárovkám má LED osvětlení největší přednost v tom, že spotřebuje minimální množství elektrické energie. Kromě toho také vydrží několikanásobně déle.

Nevadí mu ani časté zapínání a vypínání, což bylo u běžných žárovek dosti značným problémem, kdy se jejich životnost výrazně zkracovala. V neposlední řadě jsou LED žárovky bezpečnější, člověk se od nich nespálí v momentě, kdy je vytahuje krátce poté, co světlo vypnul.

Kde pořídit LED osvětlení?

LED osvětlení všech dostupných variant nabízí internetový obchod www.ledline.cz. Společnost LED LINE s.r.o. funguje na trhu s těmito produkty již od roku 2006. Kromě internetového obchodu její produkty zakoupíte také v kamenném obchodě v centru Prahy.

Jaké konkrétní produkty eshop společnosti LED LINE nabízí? Zakoupíte zde klasické LED žárovky 12v, ale také úsporné LED zářivky, v sortimentu zboží nechybí ani stále populárnější LED pásky, a to hned v několika variantách, včetně voděodolného řešení, které je možné využít i v exteriérech. Pro exteriéry jsou mimořádně vhodné také venkovní LED reflektory, které mohou nahradit venkovní lampy a svítilny.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!