Odkazy

verze pro tisk

Markýzy zpříjemní posezení před domem: Climax přináší efektivní řešení

7. leden 2016

Posezení na terásce domu či na balkoně je mnohdy během slunečných dnů dosti nepříjemné. Ostré sluneční paprsky nejenže spalují vaši pokožku, ale zároveň dokážou i oslepovat. Zabránit si tomu dá velmi jednoduše. Stačí si pořídit markýzu.

Markýzy jsou výrazným exteriérovým doplňkem. Dříve se používaly spíše jen na venkovních zahrádkách před restauracemi a kavárnami. Dnes už si je ale snadno můžete pořídit přímo na terasu a balkon vašeho domu. Kvalitní řešení přináší produkty společnosti Climax, která disponuje vůbec největší nabídkou v České republice. Její markýzové sestavy se vyrábějí ze špičkových německých a italských komponent. Právě v Itálii jsou venkovní markýzy nesmírně oblíbené. Italové zkrátka dobře vědí, jak se nejlépe chránit před přímým slunečním zářením.

Oblíbené kazetové markýzy vydrží mnoho let

Zdaleka nejoblíbenější a zároveň nejefektivnější jsou kazetové markýzy s látkovou stříškou. Kazeta umožňuje zakrytí látky a skrytí konstrukce v okamžiku, kdy venku nepanují takové podmínky, abyste markýzu využívali. Celý systém je pak lépe chráněný vůči klimatickým podmínkám, čímž se prodlužuje jeho životnost. Látka se tolik nešpiní, konstrukce nestárne.

Markýza může chránit nejen před paprsky

Climax nabízí kromě kazetových markýz také další varianty – kloubové a boční. V případě bočních markýz jde o ideální ochranu například v případě, že terasa vašeho domu navazuje na terasu sousedního domu. Zajistí vám tak potřebné soukromí a klid.

U Climaxu máte na výběr z mnoha barevných variant

Jak už jsem zmínil, Climax přichází s nejbohatším sortimentem markýz. Vybrat si můžete ze široké palety barev látek. Díky tomu design markýzy dokonale přizpůsobíte vzhledu fasády domu.

Exteriérové stínění v podobě markýz je praktickým řešením hlavně v létě, dá se však využít i v dalších ročních obdobích, kdy je venku slunečno a máte chuť posedět na terase domu či na balkoně. Sluneční paprsky vás nebudou zbytečně otravovat a vy si tak dokonale vychutnáte chvíle odpočinku.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!