Odkazy

verze pro tisk

Nová kolekce samolepek na zeď

13. listopad 2013

Kromě klasických tapet a obrazů lze do bytu použít také mnohé jiné nástěnné dekorace. Jejich cílem je zkrášlení interiéru. Pokud vás doma nudí, skoro až děsí holé bílé stěny, máte spoustu možností, jak je vylepšit k obrazu svému. Kromě nástěnných maleb se dají použít také v poslední době mimořádně oblíbené samolepky na zeď.

Hlavní kritéria při výrobě samolepek

Asi málokoho z vás zajímá, jak se samolepky vyrábí. Proces výroby je poměrně důmyslný. Je potřeba, aby byly ve výsledku trvanlivé, čili aby po nalepení na zdi vydržely měsíce a roky, nikoliv pouhé týdny.

Zároveň je nutné při výrobě myslet také na preciznost provedení motivů. Jedině takové samolepky na zeď, které mají příjemný a dostatečně kvalitně provedený motiv, mohou mít úspěch.

Aktuální trendy v oblasti samolepek na zeď do dětských pokojů

Co vás jistě zajímavá více, je to, jaké samolepky jsou nyní v kurzu. Jak ukazují samolepky z nové kolekce, které lze vidět na různých tematických webech i přímo v obchodech, mimořádně oblíbené jsou nyní varianty do dětských pokojíků.

Ano, samolepky na zeď si oblíbily hlavně děti. Převažujícími motivy v poslední době jsou tak vyobrazení různých zvířátek. Takovéto samolepky lze umístit i do pokojíku, který obývají ty nejmenší děti. Určitě jim udělá radost, když se jim na postýlkou objeví na zdi nějaké jejich oblíbené zvířátko.

Vy sami si do svého pokoje určitě zvolíte jiné motivy. A že jich je opravdu celá řada – od přírodních až po různé retro motivy, které z vaší domácnosti rázem udělají zcela originální místo, kde se budete vy i případné příchozí návštěvy cítit opravdu příjemně a útulně.

Nové kolekce vhodné do všech místností

Nové kolekce samolepek na zeď můžete využít prakticky kdekoliv ve vašem bytě. Hodí se do ložnice, obývacího pokoje, ale třeba také na chodby a předsíně, jejichž stěny obvykle nejsou řešeny příliš atraktivně. Dejte si trochu záležet a vylepšete vzhled své domácnosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!