Odkazy

verze pro tisk

Orientální kusové koberce jako módní doplněk do vaší domácnosti

30. březen 2016

Koberce v domácnosti nemusejí nutně plnit jen funkci zakrytí podlahy. Jsou také určitým prvkem, který přispívá k zútulnění interiéru a v některých případech jsou i luxusním doplňkem. Právě to je účel, pro který se vyplatí pořídit si moderní kusové koberce z orientu.

Orientální koberce mají tradici po celá staletí. Indie, Nepál, Pakistán – to jsou hlavní výrobci těchto produktů, kteří při výrobě dodnes používají tradiční metody. Žádná strojní, ale poctivá ruční výroba. A právě ta stojí za originalitou orientálních koberců.

Pro koberce z Orientu nemusíte nikam daleko

Moderní koberce z Orientu, které jsou vyrobené z čistě přírodních materiálů a barev, se dnes už bez větších problémů dají zakoupit i u nás. A to za poměrně příznivé ceny. Dokazuje to například internetový obchod Buchara, který se přímo specializuje na prodej perských a orientálních kusových koberců.

Proč jsou orientální a perské koberce tak kouzelné?

Pořídit si domů moderní kusové koberce typu Gabbeh je známkou vysokého vkusu. Určitě se nehodí do každé domácnosti, ale zejména do těch, v nichž si jako majitelé kladete vysoké nároky na styl a design interiéru.

Díky nejkvalitnějším materiálům a ruční výrobě vám takový kusový perský koberec vydrží prakticky po celý život. A jeho cena se přitom nijak nesníží. Mnozí lidé tyto koberce vnímají i jako jakousi investici. Dobře totiž vědí, o jak žádané zboží jde.

Orientální kusové koberce jsou výjimečné i svým vzhledem. Dominují u nich hlavně přírodní motivy, velmi efektní jsou ale i „obyčejné“ jednobarevné či dvoubarevné varianty.

Investice do orientálního či perského koberce je určitě vynikajícím nápadem. Samozřejmě k nim nelze přistupovat jako k obyčejným kobercům, které koupíte v každém velkoobchodě. Už jen pohled na ně vám prozradí, že si člověk při jejich výrobě dal značnou práci a nechal v nich trochu ze své duše.

Moderní koberce z Orientu a Persie pořídíte v eshopu buchara.cz. Na výběr zde máte mnoho variant dle cenového rozpětí i rozměrů.

Komerční sdělení

-cop-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!