Odkazy

verze pro tisk

Originální dárky do interiéru bytu a domu

12. září 2012

Netradiční designové doplňky

Zástupci netradičních dárků jsou designové doplňky jako vzhledově zajímavé držáky na víno (lasový či řetězový držák), které ohromí každou návštěvu. Držáky vypadají originálně a hodí se do každé kuchyně či vinného sklípku. Perfektní narozeninový večírek zpestří i netradiční dárky v podobě panákového domina. Jakmile oslavenec dárek otevře, bude doslova překvapen. Pak stačí, aby uchopil do rukou láhev vodky či jiného alkoholu, a začal jej lít do jednoho panáka. Vodka se pak rozlévá sama do ostatních panáků. LED diody, jimiž je vybaven podstavec domina, dodávají nezapomenutelný efekt.

Ženy si dopřejí odpočinek na zajímavých polštářích

Každá žena vyhledává odpočinek, dopřává si v odpoledních hodinách spánek a relaxaci pro načerpání nových sil. Odpočívání můžete ženě zpříjemnit netradičním polštářkem, který od vás dostane jako dárek. Jsou to praktické dárky pro ženy k narozeninám, které zároveň ukazují, že myslíte na zdraví své drahé polovičky. Velmi oblíbený je ortopedický polštář, který má pěnovou náplň a tvarovou paměť. Oslavenkyni rozesměje a nymfomanku potěší polštář ve tvaru penisu. Co může být pro ženu krásnější než spát na něčem takovém?

Lávová lampa do ložnice i obývacího pokoje

Lávová lampa, která také patří mezi originální dárky, je skvělou relaxační pomůckou. V mnoha domácnostech je lampa oblíbeným moderním doplňkem, který nejen, že dobře vypadá, ale také dopřává člověku uvolnění a uklidnění. Vosk uvnitř lampy se pohybuje, mění svůj tvar a sledování tohoto cyklu přivádí na jiné myšlenky.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!