Odkazy

verze pro tisk

Parfémy a vůně do bytu

13. duben 2012

Aby se nám v bytě příjemně a pohodlně žilo a cítili jsme se zde opravdu jako doma, je potřeba si byt hned od začátku dokonale zútulnit. K tomu patří samozřejmě zakoupení veškerého potřebného nábytku a vybavení. Neznám člověka, který by byl se svým bydlením spokojen, pokud by žil v holobytě. Je jasné, že zabydlení nového bytu je finančně náročným a tím pádem i poměrně zdlouhavým procesem, nicméně alespoň základní vybavení by od počátku nemělo chybět. Časem pak může přibýt i další nábytek a hlavně různé bytové doplňky, které naší domácnosti dodají onen patřičný nádech domova.

Byt je dobré provonět příjemnými vůněmi

V momentě, kdy máme veškeré vybavení bytu zařízené, je vymalováno, na stěnách vsí obrazy a v bytě se vyskytují i různé stylové bytové doplňky, a přesto máme pocit, že zde něco chybí, stačí se nadechnout a možná zjistíme, že to, co v domácnosti je ještě potřebné, jsou bytové parfémy. Právě ty totiž dodají jednotlivým místnostem typický aromatický nádech a svěží vůni, díky níž se budeme do bytu vždy a za každých okolností rádi vracet.

Dnešní vůně do bytu jsou mimořádně jemné a příjemné

Parfémy a vůně do bytu si stále většina lidí představuje spíše v tom smyslu, že patří na toaletu či do koupelny, kde je jich zapotřebí. Dnešní moderní bytové parfémy, jako jsou například ty od značky Mr&Mrs Fragrance, se ale hodí prakticky do všech prostor v domácnosti. Jedná se o stylové a elegantní vůně do bytu, které jej dokonale provoní, nejde však o nějaké agresivní vůně, které by člověka hned u vchodu do bytu štípaly v nose. Vůně do bytu naopak musejí být nevtírané a co nejvíce přirozené. Typickým příkladem jsou bytové parfémy, které mají vůni květin a přírody. S takovýmito parfémy rozhodně váš byt nebude pro nikoho z příchozích páchnout tak, že by nejraději ihned otevíral okna či dokonce odcházel.

U bytových parfémů dbejme především na kvalitu. Levné agresivní parfémy a vůně do bytu se hodí opravdu tak maximálně na toaletu, v ostatních místnostech jsou ale zpravidla naprosto nepoužitelné.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

x5RDYOWZfgl

úterý, 23. květen 2017
06:41

If yor128#&7;ue still on the fence: grab your favorite earphones, head down to a Best Buy and ask to plug them into a Zune then an iPod and see which one sounds better to you, and which interface makes you smile more. Then you’ll know which is right for you.


posted by: x5RDYOWZfgl (0q8vcipb(a)outlook.com) [Odpovědět]