Odkazy

verze pro tisk

Praktické doplňky na zahradu pro letní posezení

12. červen 2014

Být na přímém sluníčku během parného dne asi pro vás není zrovna příjemnou záležitostí. Proto se na léto pořádně připravte a pořiďte si praktické doplňky na zahradu, které vám posezení během dne zpříjemní.

Slunečník

Základem je samozřejmě slunečník. Při nákupu určitě zvolte speciální slunečník zahradní. Ten musí být dostatečně stabilní, aby jej neodfoukl vítr. Ideální je, pokud je jeho vrchní část vyrobena z nepromokavého materiálu. Pak vás totiž slunečník ochrání i v případě, že začnou padat dešťové kapky. Slunečník dle rozměrů volte tak, aby zakryl celou terásku nebo alespoň stůl, u něhož jej postavíte.

Vzhledem k tomu, že sluníčko během dne postupujte, doporučuji vybrat slunečník, který je naklápěcí. V případě potřeby jej totiž jednoduše nasměrujete tak, aby vás paprsky i nadále neobtěžovaly.

Párty stan

Během léta na zahradě určitě uspořádáte minimálně jednu větší akci, kam pozvete své přátele a rodinu. Pro všechny případy je pak dobré mít k dispozici párty stan. Levný a přitom efektním řešením je party stan nůžkový. Dá se snadno a rychle rozložit, stejně jednoduché je i jeho následné složení a uskladnění.

Zahradní bar s židlemi

Kdo z vás má na zahradě bar, ten by měl myslet i na to, jaké k němu pořídí posezení. U pořádného baru nesmí chybět moderní barové židle. Dají se použít klasické varianty, které používáte v kuchyni, lepší jsou však židličky do exteriéru, které mají kvalitnější povrchovou úpravu. Nepoškodí je pak případné vlhko či sluneční paprsky.

S těmito i dalšími věcmi na zahradu bude posezení daleko příjemnější. Pořiďte si je a užívejte si během léta pohodu a relaxaci. Vypadá to, že letos zahradní slunečník či party stan rozhodně využijete, neboť má být pěkné počasí, a to v červenci i srpnu. Tak abyste neseděli na zemi a nemuseli se před sluníčkem skrývat pod ručníkem či novinami.

-fil-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!