Odkazy

verze pro tisk

Venkovní rolety jsou nejen praktickým, ale i designovým prvkem

28. květen 2016

Pokud vlastníte rodinný dům v centru města, určitě při jeho zvelebování myslíte nejen na praktičnost, ale také design. Z obou těchto důvodů je vhodné uvažovat nad pořízením předokenních rolet.

Venkovní rolety jsou především praktickým doplňkem do domácnosti. Jejich hlavním smyslem je zabránit v případě potřeby pronikání světla a slunečních paprsků dovnitř domu. Z tohoto důvodu si je většina majitelů pořizuje.

Ve městě dokážou výrazně snížit pronikání hluku zvenčí

Dalším pádným argumentem, proč si předokenní rolety nechat nainstalovat, je jejich schopnost snížit průnik hluku zvenčí. Právě v městské zástavbě, kdy váš dům sousedí s rušnou komunikací, jsou rolety významným prvkem k tomu, abyste přes den i v noci nemuseli poslouchat rámus od projíždějících automobilů i hlasitě hovořících lidí. Schopnost snížit hluk je samozřejmě závislá na kvalitě rolet. Kvalitní produkty, které poskytují dobrou ochranu, pořídíte v internetovém obchodě společnosti 3 mont. Ta nabízí klasické verze i takzvané podomítkové rolety.

Přispějí k zatraktivnění domu

Venkovní rolety se ale vyplatí pořídit si i tehdy, chcete-li vylepšit celkový design exteriéru vašeho obydlí. Při správně zvolených materiálech a barevném provedení, které ladí s celkovou koncepcí domu, mohou přispět k zatraktivnění exteriéru. Zároveň se díky nim zvýší i celková tržní cena nemovitosti, což oceníte ve chvíli, kdy nabídnete dům k prodeji či pronájmu. I drobný designový prvek může zvýšit hodnotu nemovitosti o desítky tisíc korun.

Využijete je v létě i v zimních měsících

Rolety jsou praktické po celý rok, tedy nejen v létě, kdy venku dlouho a často svítí sluníčko. V zimě rovněž chrání před slunečními paprsky, ale zároveň přispívají k lepšímu tepelnému komfortu, nižší energetickým ztrátám. Investice se tak v průběhu let začne vyplácet. Ne náhodou jsou předokenní rolety součástí všech moderních rodinných domů, které se realizují na základě návrhů profesionálních architektů.

Komerční sdělení

-cop-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!