Odkazy

verze pro tisk

Voály jako moderní dekorace

15. listopad 2014

Přemýšlíte o tom, jak zútulnit interiéry vaší domácnosti? Nemusíte vymýšlet žádná extrémní řešení, stačí trochu pozměnit styl vybavení a rázem místnosti získají zcela nový a moderní design. Konkrétní řešení spočívá například ve výměně záclon. Klasické záclony, které dosud máte v oknech, vyměňte za nové voálové záclony. Uvidíte, jak příjemná tato změna bude.

Voály zaujmou moderním vzhledem

Voály jsou specifickým druhem záclon, které jsou vhodné nejen pro praktické využití. Lze je zároveň využít i jako moderní dekorativní prvek do domácnosti. Vzhledem ke svému příjemnému a atraktivnímu vzhledu se hodí zejména do místností, které mají určitý reprezentativní charakter. Jsou ideálním řešením kupříkladu do obývacích pokojů, kde se usazují případně návštěvy. Stejně tak je ale možné je využít do ložnic či na chodbách.

Vyrábějí se z vícera materiálů

Jejich charakteristickým rysem je vysoká průsvitnost. Jsou vyráběny z lehkých materiálů, přírodních i syntetických. Voály se nejčastěji prodávají v klasickém bavlněném provedení, stejně efektně však působí i voály ze syntetických vláken.

Voálové záclony pořídíte ve vyšívaných variantách, skvělým dekorativním prvkem jsou pak voály s potisky, které mohou mít různé motivy, od přírodních až třeba po motivy pohádkových postaviček pro voály, které jsou určeny do dětských pokojíků.

Voály mají tu výhodu, že nejsou tak náročné na údržbu. Pravidelné praní je samozřejmě nutností, zato žehlení voálů nikoliv. Stačí je ještě za vlhka rozvěsit a je hotovo.

Kvalitní voály a další druhy záclon pořídíte v tomto e-shopu. Internetový obchod Dante pro vás připravil celou řadu atraktivních záclon, které poslouží jako moderní dekorativní prvek do vaší domácnosti.

Jak vidno, při snaze o zútulnění domácnosti si nemusíte příliš lámat hlavu. Stačí udělat drobnou změnu v podobě vhodné volby záclon a interiéry bytu se rázem promění k nepoznání.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Bour

sobota, 15. červenec 2017
18:26

Když už jsme u těch moderních dekorací... Zrovna jsem našel jeden e-shop, který prodává takové ty samolepky na zeďhttps://www.isamolepkynazed.cz a myslím, že když se to ještě zkombinuje nějak originálně, tak to bude vypadat přímo fantasticky :)


posted by: Bour (barny.bour(a)seznam.cz) [Odpovědět]