Odkazy

verze pro tisk

Vylepšení designu domácnosti

26. srpen 2011

Abychom se doma v našem bytě cítili opravdu útulně, je potřeba si jej pořádně zabydlet. K tomu samozřejmě přispívají i různé bytové doplňky, již na první pohled je pak zřejmé, že majitel bytu zde opravdu bydlí a ne jen přespává.

Volba bytového textilu

K vylepšení designu bytu může přispět i nákup různých ubrusů, koberečků, záclon apod. Bytový textil je dobré zvolit tak, aby co nejvíce ladil s celkovou koncepcí a designem jednotlivých místností, přílišná barevná rozmanitost může být na škodu a doporučili bychom jej spíše jen pro výstřední lidi. Bytový textil se však dnes dá pořídit v mnoha provedeních a kombinacích, takže si jistě každý najde svůj osobitý styl.

Zařizování kuchyně

Kromě klasického bytového textilu je byt potřeba zařídit i v jiných ohledech tak, abychom se v něm cítili dobře. Zvláštní péči je dobré věnovat nejen obývacímu pokoji či ložnici, ale také kuchyni. Do nového bytu se určitě bude mnohem více hodit moderní nádobí než staré kousky po babičce. Totéž se dá říci i v případě celé jídelní soupravy, která by měla podtrhovat snahu o moderní pojetí. Je pravdou, že mnoho z nás se jen těžko loučí se staršími věcmi, nicméně v případě nádobí či třeba spotřebičů do kuchyně opravdu není nostalgie a konzervativní přístup na místě.

Ať už si svůj byt vyzdobíte jakkoliv, přejeme Vám, aby se v něm žilo tak, jak jste si vysnili.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

dYEwUin01u

úterý, 23. květen 2017
04:52

Plisaeng to find someone who can think like that


posted by: dYEwUin01u (46d0hvau(a)outlook.com) [Odpovědět]