Odkazy

verze pro tisk

Záclony do bytu

5. leden 2012

Nepřehlédnutelným doplňkem interiéru každého bytu či domu jsou záclony a závěsy. Slouží však nejen jako dekorace, mají také chránit soukromí majitelů objektu. Tím, že si do oken pověsíme záclony, máme jistotu, že nám lidé z přilehlé ulice nebudou skrz okna koukat do obývacího pokoje či dokonce do ložnice. Záclony rovněž snižují průchod světla do místností, což se hodí zejména v době, kdy nám do bytu svítí po celý den sluníčko.

Nejoblíbenější barevné odstíny záclon

Záclony se dnes dají pořídit v mnoha barevných kombinacích, z různých materiálů a v prakticky jakékoliv velikosti. Mezi tradiční barvy, které jsou pro záclony nejčastěji z´využívány, patří bílá, béžová či krémová, výjimkou však nejsou ani záclony v mnoha jiných barvách, často jsou také k vidění záclony, které kombinují několik barev najednou. Při výběru záclon je dobré brát v potaz to, aby jejich barevný odstín dobře zapadl do celkového designu místnosti a také to, aby záclony plnily svůj účel.

Prodejce záclon

Společnost Landa se prodejem záclon, závěsů a stínících prvků do interiérů zabývá již více jak 15 let. V její nabídce lze nalézt průhledné i poloprůhledné záclony, dále pak záclony s vyšívanými vzory či hladké záclony bez vzorů. Při výběru si zákazníci mohou volit libovolné rozměry, obvykle se prodávají záclony ve výškách od 150 cm do 400 cm.

Záclony jsou vyrobeny z křehkého materiálu. Na to musíme myslet při praní. Rozhodně tedy doporučujeme prát záclony maximálně na 30°C, jinak mže dojít k jejich poškození.

Společnost Landa poskytuje nejen samotný prodej záclon, zákazníci si u ní mozou nechat objednat i odborné zaměření tak, aby záclony dokonale pasovaly k oknům. Zaměření a zpracování cenového návrhu je poskytováno zcela zdarma.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!