Odkazy

verze pro tisk

Žaluzie, markýzy a rolety: Ochrana před UV zářením a paprsky

20. duben 2011

V letních měsících, kdy do oken bytu nekompromisně praží sluneční paprsky, má vyhráno ten, kdo může využít žaluzie do oken, případně jejich alternativy, jako jsou markýzy či rolety, které také velmi účinně dokáží pronikání slunečních paprsků do bytu zabránit.

Ochrana proti slunečním paprsků a vedru

Žaluzie do oken mají tu výhodu, že se dají kdykoliv jednoduše vytáhnout a opět zatáhnout, kdykoliv je potřeba. Kromě toho, že žaluzie a rolety ( i venkovní rolety dokáží skvěle zabránit průniku paprsků do interiéru domu či bytu, udržují byt také v konstantní teplotě, neboť díky nim nedochází ke zvyšování teploty. Každý jistě dobře ví, jak je nepříjemné, když v letních měsících panují nesnesitelná vedra a ještě je vnitřní vzduch ohříván paprsky Slunce.

Prodejce stínící techniky

Žaluzie, rolety, markýzy, ale také například sítě proti hmyzu si můžeme nyní pořídit i u firmy Klima Igor Kepesi. V její nabídce najdete žaluzie do plastových oken, dřevěné žaluzie či meziokenní žaluzie. Samozřejmostí je kromě dodání těchto produktů také jejich montáž a případný servis. Firma má svoje pobočky v Praze a Brně, její působnost se však vymezuje na celé území naší republiky.

Objednávku žaluzií, venkovních rolet, markýz a dalších produktů je možné provést přímo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Příjemné bydlení

Firma Klima prodává rolety, žaluzie a další stínící a ochranné prvky do bytů a domů již více jak deset let, za tuto dobu její produkty využilo mnoho spokojených klientů. Máte-li byt na slunečnou stranu a nechcete se během léta „upéct“, pak rozhodně neváhejte a pořiďte si kvalitní žaluzie, venkovní rolety či markýzy. Jako doplněk pak můžete zvolit například sítě proti hmyzu, které zabrání pronikání dotěrných much, komárů a jiné havěti do interiéru a zpříjemní tak celé bydlení.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!