Odkazy

verze pro tisk

Bohemia Energy umožňuje šetřit na výdajích za energie

29. říjen 2012

Společnost Bohemia Energy je jednou z tuzemských firem, které se zabývají dodávkami energií do domácností. Firma dodává elektřinu i zemní plyn. Ačkoliv její historie není příliš dlouhá, v dnešní době se těší stále většímu zájmu zákazníků. Hlavním důvodem, proč majitelé domácností přecházejí právě ke společnosti Bohemia Energy, je nízká cena.

Ceny energií trápí mnoho domácností

Domácnosti v posledních letech dosti trpí tím, že se každým rokem zvyšují ceny energií. Za zemní plyn a elektřinu platíme rok od roku až o několik set korun více nežli v předchozím období. To má za následek, že výdaje domácností jsou neustále vzhůru. Mnoho lidí se dnes již začíná trápit s tím, že skoro nemají peníze na placení těchto vysokých částek. Neblahým důsledkem je pak odpojení od elektřiny či plynu, což je však pro domácnost velmi špatné. Je totiž potřeba si uvědomit, že bez plynu či elektřiny nemůžeme využívat domácí spotřebiče a také nemůžeme svoji domácnost během zimních měsíců vytápět.

Jak bojovat s rostoucími cenami energií

Lidé, kteří se nehodlají smířit s tím, že budou platit stále více peněz za dodávky elektřiny či plynu, mohou zkusit změnit dodavatele energií. Na trhu dnes funguje poměrně velké množství dodavatelů, jejich celkový počet se pohybuje kolem třiceti. Díky velké konkurenci, kterou umožnila právní novelizace před zhruba pěti lety, se firmy musejí daleko více snažit, aby neztratily své dosavadní klienty a zároveň nalákaly nové zákazníky. Cenové rozdíly v dodávkách energií se u jednotlivých firem mohou lišit až v řádech několika tisíců korun za roční spotřebu plynu či elektřiny. Změna dodavatele energií tak může být velmi praktickou záležitostí.

Jak provést změnu dodavatele

Jak ale provést změnu dodavatele plynu či elektřiny, aby se skutečně vyplatila? Nejprve je dobré si na internetu provést srovnání cen energií. V případě, že na základě porovnání cen zjistíme, že na trhu existuje společnost, která by nám mohla dodávat plyn nebo elektřinu levněji nežli firma, u níž máme aktuálně dodávky sjednány, lze provést změnu dodavatele, a to i online.

Změna se provádí jednoduše. V momentě, kdy si vyberete příslušného dodavatele energií, vyplníte online formulář. Na základě něho se vám ozvou zástupci společnosti, která se zabývá pomocí se změnou dodavatele. Ti vám připraví příslušnou novou smlouvu a také plnou moc, což vám pošlou emailem. Plná moc je v tomto případě velmi praktickou záležitostí, neboť na jejím základě za vás jednatel vyřeší vše potřebné, včetně výpovědi smlouvy u současného dodavatele energií, který vám již nevyhovuje. Pokud budete se smlouvou a plnou mocí souhlasit, podepíšete ji a odešlete na příslušnou adresu. Nová smlouva bude následně předána novému dodavateli, který potvrdí její převzetí. Nový dodavatele se pak postará o výpověď stávající smlouvy. Při tomto způsobu máte jistotu, že ani na okamžik nepřijdete o dodávky plynu nebo elektřiny. Celý proces přechodu od jednoho dodavatele energií k druhému závisí na podmínkách vaší současné smlouvy a možnostech jejího vypovězení, obvykle to však trvá až několik týdnů, případně i měsíců. Po této době však budete mít nového dodavatele, od něhož budete dostávat dodávky energií levněji.

Bohemia Energy- spolehlivý dodavatel plynu a elektřiny

Společnost Bohemia Energy, která dnes patří mezi největší dodavatele zemního plynu a elektřiny, vás může zaujmout nízkými cenami. To však není jediný důvod, proč zvolit právě Bohemia Energy. Firma nabízí velmi spolehlivé služby. V každém případě tak máte jistotu, že dodávky energií budou probíhat tak, jak jste byli doposud zvyklí, ba možná ještě lépe. Výhodou nabídky Bohemia Energy jsou také kvalitní služby, dobrá komunikace se zákazníky a jednoduché, přehledné vyúčtování za její služby.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!