Odkazy

verze pro tisk

Dodavatelé energií s moderními a spolehlivými službami

13. říjen 2012

Dodavatelé zemního plynu a elektřiny se v posledních letech předhánějí v tom, kdo si utrhne větší podíl na trhu. Díky tomu, že novelou zákona došlo k liberalizaci, vzniklo několik desítek nových společností, které dodávají plyn a elektřinu koncovým zákazníkům. Jejich snahou je nalákat nové klienty na levné energie a také na spolehlivé a snadno dostupné služby. Mezi nové společnosti, které nabízejí zemní plyn a elektřinu domácnostem, patří Bicorn s.r.o., Bohemia Energy a X energie.

Bicorn s.r.o.

Všechny výše uvedené společnosti mají jedno společné. Jde o relativně mladé firmy, které se však na trhu s energiemi rychle „dostaly do hry“ a získaly poměrně solidní základnu zákazníků. Je u nich každým rokem vidět trend nárůstu počtu klientů, kteří opouštějí tradiční dodavatele energií.

Společnost Bicorn se na trhu s energiemi uvedla po roce 2005, kdy začala dodávat elektrickou energii domácnostem a malým firmám. V roce 2010 pak přidala také dodávky zemního plynu. V současné době má již několik desítek tisíc zákazníků po celé České republice.

Bohemia Energy- cenyzemnihoplynu.cz

Dalším dodavatelem energií, který působí po celém území České republiky, je společnost Bohemia Energy. Ta nabízí výhodný ceník pro malé domácnosti a také pro podnikatele, malé a střední podniky. Na internetovém portále cenyzemnihoplynu.cz si snadno můžete spočítat, že dodávky elektrické energie a zemního plynu od této společnosti jsou jedněmi z nejvýhodnějších, které lze v současné době na trhu sjednat.

X Energie

Dodávkami energií domácnostem se zabývá také společnost X Energie. Ta poskytuje komplexní služby po internetu. Klienti si mohou sjednat dodávky elektřiny a zemního plynu online, elektronickou formou probíhá také následná komunikace a vyúčtování. X energie s.r.o. tak vychází vstříc moderním trendům, kdy lidé nechtějí trávit čas zbytečným běháním po úřadech a pobočkách dodavatelů.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!