Odkazy

verze pro tisk

Proč je pojištění majetku nejlepší volba pro majitele nemovitosti?

22. srpen 2017

Možná se často probouzíte s pocitem strachu o svůj majetek, protože jste zase sjednání pojištění odložili na neurčito. Jenže přírodní živly nikdy nebudou vaši kamarádi. Stačí, aby se přehnala vichřice se silným deštěm, která poničí střechu, a škody v řádu několika desítek tisíc korun jsou na světě. A nemusí to být jen střecha, hrozeb je více. Přestaňte sjednání pojistky odsouvat a rozhodněte se správně pro majetkové pojištění. Bude vás krýt výhodně!

Velký rozsah krytí

Majetkové pojištění vzniklo jako kombinace klasického pojištění nemovitosti a pojištění domácnosti. Jeho předností je, že má obsáhlý rozsah krytí, vztahuje se na škody na věcech movitých i nemovitých. Kryje vás například při požáru nebo přepětí v síti, při pádu stromu, při silném dešti i větru a kryje i škody, které způsobí vandalové nebo zloději. Z hlediska rozsahu je nejlepší volbou, jak chránit váš majetek.

Nově i pro chaty!

Jediným problémem této pojistky bylo, že nebylo možné ji sjednat pro rekreační objekty a prostory jako jsou ordinace nebo kanceláře. Změnu přinesla až pojišťovna Ergo, která přišla s novým konceptem pojištění druhé generace. Nazvala ho pojištění Bezpečný domov Plus. Právě tuto pojistku si můžete sjednat i pro chatu nebo chalupu. Kromě ní nabízí klasické pojištění Bezpečný domov s mnoha zajímavými výhodami. Předností obou pojistek je velmi rychlé a snadné sjednání. Vše se dá vyřídit během několika minut online na webu pojišťovny. Abyste mohli smlouvu uzavřít, musíte znát jen metry čtvereční a pravdivě vyplnit kontaktní údaje. Díky zjednodušenému výpočtu se s pojistkou Bezpečný domov vyhnete podpojištění. Získáte jistotu, že platíte adekvátní částku.

Dva žádané doplňky

Majetek i vlastní neopatrné jednání můžete krýt ještě pomocí 2 žádaných pojistek. První se jmenuje pojištění neočekávaných výdajů. Jeho prostřednictvím se chráníte proti nahodilému poškození nebo odcizení věcí, jako jsou televizor, mobilní telefon, počítač, tablet, GPS aj. Předcházíte tak vysokým výdajům na pořízení nových věcí. Velmi žádané je také pojištění odpovědnosti, o kterém se více dozvíte v tomto článku.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!