Odkazy

verze pro tisk

Půjčky na provoz domácnosti: Nezbývá vám dost peněz před výplatou?

9. srpen 2012

Hospodaření s penězi není jednoduchá záležitost, a to zvláště tehdy, máte příjmy tak akorát na to, abyste vyžili do další výplaty. V momentě, kdy je potřeba náhle platit nějaké výdaje navíc za provoz domácnosti, často nezbývá dostatek volných finančních prostředků.

Co v tom případě dělat? Pakliže si nechcete půjčovat od svých známých a zároveň nehodláte chodit do banky půjčovat si vyšší obnos peněz, které pak budete muset splácet minimálně několik měsíců, jsou tu pro vás SMS půjčka před výplatou.

SMS půjčky zajistí klidný provoz domácnosti před výplatou

SMS půjčky před výplatou jsou určeny lidem, kteří rychle potřebují peníze na to, aby mohli bez prodlení platit své závazky, případně aby měli dostatek volných finančních prostředků na provoz domácnosti před tím, než jim přijde výplata. V situaci, kdy pár dnů před výplatou není dost peněz, zažívají každý měsíc tisíce domácností. A právě půjčky před výplatou jim mohou pomoci.

Peníze z půjčky splatíte hned po výplatě

O co se v případě půjček před výplatou jedná. Jde o půjčky v řádech maximálně několika tisíc korun, které si člověk půjčí na několik dní. Splátky těchto půjček obvykle probíhají během 14 až 30 dní, v případě potřeby lze tyto základní lhůty prodloužit. Doba splatnosti do 30 dní je však zcela dostatečná, neboť se předpokládá, že do této doby obdržíte peníze z výplaty. U SMS půjček, jak se jim také někdy říká ( neboť o ně lze zažádat přes mobilní telefon), se platí fixní poplatky, které se vypočítávají dle výše půjčky. Obvykle se tyto poplatky pohybují v řádech několika desítek procent z vypůjčené sumy ( obvykle kolem 20%).

Půjčka, která vám zajistí peníze na provoz domácnosti během několika hodin

Výhodou je, že peníze na provoz domácnosti díky SMS půjčkám můžete mít během několika hodin. Výplata půjček po schválení probíhá na bankovní účet, někdy jsou peníze posílány také prostřednictvím poštovní poukázky, zde je lhůta dodání peněz zákonitě delší.

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

4ndwUpK3E0O

úterý, 23. květen 2017
04:46

Not bad at all fellas and gaslla. Thanks.


posted by: 4ndwUpK3E0O (lvphgoaaz3k(a)outlook.com) [Odpovědět]