Odkazy

verze pro tisk

Bílý nábytek z masivu v retro stylu: Zařízení domácnosti pro romantiky

16. duben 2015

Patříte mezi romantiky, kteří mají rádi retro a zároveň vyznávají i trochu netradiční styly barev? Pak se můžete naplno projevit také při zařizování domácnosti. Mnohé z vás zcela jistě nadchne řešení v podobě retro nábytku z masivního dřeva.

Bílá se hodí nejen na stěny

Bílá barva je tradičně v bytech a rodinných domech využívána především při malování stěn pokojů. Málokdo si ale dokáže představit, jak zajímavě vypadá domácnost, do jejichž místností se použije čistě bílý nábytek.

Bílá barva je vzdušná, dokáže také přispět k optickému zvětšení prostoru. Právě proto se bílý nábytek perfektně hodí i do menších bytů. Kromě toho však bílá působí příjemně i na pohled, není nijak rušivá, ba spíše naopak uklidňuje.

Bílý nábytek z masivu v retro stylu
Bílý nábytek z masivu v retro stylu

Ano, nábytek v bílém provedení není tradičním řešením. Díky svému kouzlu je ale vhodné právě pro romanticky založené lidi. Dvojnásob to platí v případě, že je navíc vyroben v retro stylu.

Retro nábytek vás vrátí do starých zlatých časů

Retro nábytek je v posledních letech hodně v módě. Rustikální styl, který připomíná dobu vašeho dětství a časy, kdy jste jezdili na návštěvu k babičkám, dokáže zaujmout i nyní. Stejně jako v minulosti se vyrábí především z masivního dřeva. Masivní nábytek je totiž ideální vzhledem ke své nadčasovosti, ale i z důvodu vysoké odolnosti a dlouhé životnosti. Protože se vyrábí z čistě přírodního materiálu, je zdravotně zcela nezávadný.

Bílý nábytek z masivu v retro stylu
Bílý nábytek z masivu v retro stylu

Rustikální bílý nábytek z masivu vyrábí značka SEART

Romantickým duším, které mají rády retro nábytek, doporučuji zvolit produkty značky SEART. Bílý masivní nábytek SEART se vyrábí z nejkvalitnějšího borového dřeva, jeho podmanivost podtrhují i drobné rustikální doplňky v podobě zlatavého kování. O tom, jak příjemně tento nábytek vypadá, se ostatně můžete přesvědčit na fotografiích. Objednávku vybraných produktů provedete na webových stránkách www.seart.cz.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!