Odkazy

verze pro tisk

Bio krby vytváří příjemné prostředí a romantickou atmosféru

16. březen 2013

Přejete si mít v domácnosti krb, avšak váš byt či dům není pro instalaci klasického krbu vhodný? Pak nezoufejte, řešení totiž může spočívat v takzvaném bio krbu.

Bio krby jsou moderními vytápěcími zařízeními, která dokáží nejen perfektně vyhřát místnost, ale navodí také kouzelnou atmosféru, kterou oceníte při romantických chvilkách se svojí drahou polovičkou nebo při posezení u dobré lahve vína během dlouhých večerních dnů. Impozantní bio krb se dá dnes pořídit velmi levně, nabízí je i dostatečné množství prodejců.

Bio krby- impozantní varianty krbů, které zahřejí tělo i duši

Co si vlastně představit pod pojmem bio krb? Jde o krby, které k vytápění nevyužívají klasické topivo, tedy dřevo, teplo v nich vzniká spalováním speciálního bioalkoholu. Ten je vyráběn na přírodní bázi, díky čemuž jsou bio krby velmi ekologické, při jejich provozu nevznikají žádné nebezpečné a škodlivé zplodiny. Díky tomu není potřeba bio krby instalovat na komínový systém, hodí se tak i do běžných bytů či kanceláří, tedy do míst, kde nelze využít klasické krby či krbová kamna. Spalováním bioalkoholu nedochází ani k vytváření žádného kouře a dýmu, dokonce toto palivo při hoření ani nezapáchá. Minimum zápachu a kouře je koneckonců velmi charakteristické i pro mnoho jiných produktů, které jsou nám dnes výrobci a prodejci nabízeny. Jako další příklad mohou uvést například nové ecigarety, jež má v oblibě stále větší počet kuřáků, a to i právě díky tomu, že nevydávají žádný zápach.

Zajistěte si doma kvalitní klima

Ať už si doma necháte zřídit klasický krb nebo nějaký impozantní bio krb, který jistě bude velmi efektním prvkem z hlediska designu, je dobré se zamyslet také nad vhodným větráním místnosti. Ačkoliv již bylo zmíněno, že bio krby nevydávají žádný dým a zápach, vždy je dobré mít v domácnosti čerstvý vzduch a příjemnou teplotu. K té mohou kromě krbů pomoci také klimatizační jednotky. Pro domácí využití vám přitom s přehledem postačí jednoduchá mobilní klimatizace, která se dá dle potřeb přemisťovat do různých částí domácnosti.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!