Odkazy

verze pro tisk

Čištění koberců Praha

22. prosinec 2015

Chtěla bych se s vámi podělit o zkušenosti týkající se čištění koberce v naší domácnosti. Náš koberec je 4 roky starý, na kterém se pes a dvě děti podepsali fleky a zašlapanou špínou. Několikrát jsem se snažila koberec vyčistit sama a musím potvrdit, že ty domácí přístroje opravdu moc práce neudělají.

Mám vodní vysavač aquafilter, k němu turbohubici a vysávání je úplně perfektní. Vysavač má i šamponování, párkrát jsem s ním koberec myla, ale výsledek nic moc. Sice trochu to znát bylo, ale koberec byl pak po uschnutí znovu flekatý a cítit zatuchlinou. Před měsícem jsem využila firmy, která nabízela čištění koberců extrakční metodou a musím říct, že jsem byla velmi zklamaná. Koberec stále působil zašle a špína se ještě více zapracovala dovnitř. Usedla jsem k internetu a hledala různé rady a recenze, jak si poradit s vyčištěním koberce.

Na internetu jsem našla pozitivními ohlasy na firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí službu kvalitní strojové čištění koberců Praha. S firmou jsem se zkontaktovala a i když je před vánočními svátky, do týdne mi přijeli koberec vyčistit. Opravdu jsem velmi spokojena s jejich prací a ani jsem nedoufala, že se ještě někdy podaří náš koberec tak hezky vyčistit. Fleky a zašlé barvy jsou pryč, svěže voní a koberec doslova omládl! Nepatřím k těm, kteří vypisují na internetu kritiky a nebo chvály na nějaké firmy, ale tentokrát jsem udělala výjimku, jelikož jsem maximálně spokojena s precizní prací a s přístupem zaměstnanců této firmy.

V dnešní době je na internetu mnoho firem, které garantují kvalitu, ale jen některé se tím drží. Firma A SERVIS LIPKA rozhodně patří k těm spolehlivým a jistě ji budu využívat i v budoucnu.

Komerční sdělení

-ada-

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!