Odkazy

verze pro tisk

Designové postele české výroby: postele z buku, dubu a smrku

19. listopad 2012

Prostor vaší ložnice by vám měl nabízet maximální pohodlí pro odpočinek. Spát v místnosti, kde nebude ani pořádná postel, asi není zrovna příjemné. Právě postele jsou základním nábytkem, který nesmí v žádné ložnici chybět. Kde si ale pořídit takovou postel, která bude ideální pro poklidný a plnohodnotný spánek a zároveň bude tvořit významný designový prvek v rámci prostoru ložnice? Mám pro vás tip, kvalitní postele do ložnice si můžete pořídit v obchodě společnosti Montero.

Postele z typických českých dřevin

Postele Montero patří svou kvalitou i vzhledem k velmi kvalitnímu zboží svého druhu. Jedná se o postele české výroby, při jejichž výrobě jsou používány špičkové materiály. Postele jsou vyráběny z typických českých dřevin. V nabídce obchodu nechybí ani v poslední době velmi žádané postele z masivu, které se vyznačují nejen stylovým designem, ale mohou se pochlubit také mimořádně propracovanou konstrukcí, díky níž jsou postele do ložnice velmi odolné a vydrží vám v domácnosti po mnoho let, aniž by došlo k jejich poškození či optickému zestárnutí.

Výhody nákupu nové postele u Montero

A jaké jsou důvody pro nákup nové postele v obchodě Montero? Kromě výše uvedených faktů, tedy toho, že postele jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jistě oceníte jejich velmi moderní design. Postele od tohoto českého výrobce jsou vyráběny v mnoha variantách a produktových řadách, nechybí zde ani postele s dostatkem úložného prostoru, do něhož můžete vkládat třeba peřiny, ale i další věci, které v domácnosti jinak nemáte kam uskladnit. V nabídce jsou také prostorné manželské postele z masivního dubu, buku a smrku, ale také dýhované či laminované postele, které se vyrábějí z eko dřevotřískových desek.

Montero umožňuje nákup ve své prodejně v Praze Průhonicích- Čestlicích, nedaleko Aquaparku. Na prodejní ploše 1700m2 zde naleznete kompletní sortiment zboží. Při nákupu nemusíte platit dopravu. Téměř veškerý sortiment obchodu je skladem, což znamená, že vaši novou postel budete mít doma během pár dní.

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!